Wozy bojowe

Okładka książki Wozy bojowe
T.J. O'Malley Wydawnictwo: Bellona Seria: Sprzęt wojskowy końca XX wieku militaria, wojskowość
militaria, wojskowość
Sprzęt wojskowy końca XX wieku
Figting Vehicles: Armoured Personnel Carriers and Infantry Fighting Vehicles
Bellona
2000-01-01
2000-01-01
Ryszard Woźniak, Przemysław Kupidura
Sprzęt wojskowy uzbrojenie

Taki ilustrowany przewodnik po najważniejszych wozach bojowych Zimnej Wojny. Jak ktoś nie łapię się w tych wszystkich skrótach (BMP, BTR, SKOT) lub przypomnieć, co jest/było używane ostatnio w Syrii, Jemenie to nawet ujdzie.

• Monografie i opracowania historyczne
  • Albumy, mapy, przewodniki
  • Sprzęt i ekwipunek militarny
  • E-book niekomerc. PDF, rtf, doc. txt

Dodaj cytat z książki Wozy bojowe