Blackwood

Okładka książki Blackwood Celia Aaron
Okładka książki Blackwood
Celia Aaron Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform literatura obyczajowa, romans
CreateSpace Independent Publishing Platform
2016-11-28
2016-11-28
Dark Romance Erotica > BDSM Suspense Thriller Mystery

Na półkach: , , , , , ,

Co kryją lasy Blackwood? Czemu nocą słychać tam krzyki a w hrabstwie wielu ludzi uważa się za zaginionych?
Mrok otacza właściciela tych ziem, który izoluje się od ludzi. A jednak młodej studentki to nie odstrasza. Ona musi poznać prawdę. Czy kobieta odkryje co spotkało jej ojca i jak zareaguje gdy dowie się skąd biorą się przerażające nocne krzyki?

Tajemniczo
Mrocznie
Seksualnie brutalnie
Zdecydowanie nie jest to książka dla każdego. Na upodobania w niej zawarte trzeba spojrzeć z dystansu. Autorka super oddała klimat i napięcie między bohaterami a również zbudowała ciekawy wątek sensacyjny.
Historia godna polecenia dla osób otwartych, których nie odrzucają praktyki BDSM w wydaniu HARD.

Mocna, pochłaniająca, brutalna i fantastyczna. Zdecydowanie ostrzegam ludzi nie lubiących wątków BDSM - nie idźcie dalej ;)

Oznaczenie dark ma jednak swoje prawa - poza mroczną fabułą, tajemniczym bohaterem, małym sennym miasteczkiem z dziwnymi mieszkańcami, mamy tu też sporo brudnego seksu. Jasne można się przyczepić, czemu ten wspaniały wielki facet musi być broniony ciągle przez słabą kobietkę, która ma chyba jakieś geny X bo po postrzale nie tylko potrafi drogi przejść ale i potem wstać z łóżka szpitalnego i zadźgać bandziora strzykawką.
Patrząc jednak na całość, to przyjemna, bardzo wciągająca lektura na zimowy wieczór ;)

Druga ksiazka autorstwa Pani Aaron, ktora przeczytalam i chyba ostatnia. Fabula troche zbyt "poszarpana" . Dla fanow BDSM moze byc interesujaca.

Fabuła niezła, nawet momentami zaskakująca. Bohaterowie przewidywalni, ale do polubienia. Przeszkadzało mi wprowadzenie kilku drobnych pobocznych wątków, które nie znalazły ani kontynuacji, ani rozwiązania. A w książkach nie lubię próżni. Ogólnie pozycja ciekawa, polecam.

polecam kolejna super książka którą miałam przyjemność przeczytać

polecam kolejna super książka którą miałam przyjemność przeczytać

Blackwood otwiera przed studentką archeologii Elise Vale aka Red na misji odnalezienia zaginionego ojca. Wszystkie jej punkty badawcze dotyczące tych odpowiedzi mogą być zakopane w lasach posiadłości Blackwood. Garrett Blackwood brodaty były profesor historii, pustelnik, tajemniczy, złamany, honorowy, władczy i nastrojowy, nie chce, żeby ktokolwiek kopał jego własność. Ale kiedy kopanie odkrywa najbardziej makabryczne zbrodnie, jakie jej intensywne pociąganie seksualne i kwitnące uczucia do Garretta doprowadzą ją do niepewnej sytuacji, głęboko w lasach Delty Missisipi. To pełen napięcia erotyczny thriller oferujący połączenie niebezpieczeństwa, przemocy, morderstwa i oszustwa na tle seksualnego przebudzenia i wprowadzenia w ciemną stronę seksu, w tym oddechu i symulowanego gwałtu.

Pomysł na fabułę bardzo ciekawy i autorce udało się stworzyć w tej książce świetny klimat. Jednak ja liczyłam na coś więcej, na większe emocje, na lekturę, o której przez długi czas nie zapomnę. Kilka wątków mogło zostać bardziej rozbudowanych, a główny bohater coś za szybko dał się oswoić. ;) To co robi w nocy na terenie swojej posiadłości.. jest na pewno dziwne i dla większości pewnie będzie szokujące, ale warto się samemu przekonać :D czegoś takiego jeszcze nie czytałam a mam za sobą już kilkanaście darków. Polecam, bo dobrze się czyta

Nie mogłam się odnaleźć na początku książki, jednak z czasem wszystko zrozumiałam. Gdy Elise chce odkryć dlaczego jej ojciec zginął w tajemniczych okolicznościach w okolicach Blackwood, postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Potrzebuje jedynie zgody na przeszukanie ternu od mężczyzny mieszkającego w ponurym domu do którego należy teren, Mimo złośliwości i niechęci mężczyzny , Elise nie daje za wygrana i przeszukuje jego teren co skutkuje wypadkiem . Jedynym który ją ratuje Jest Garett - właściciel posesji. Postanawia zaopiekować ise dziewczyną co jak dalejj sie domyślacie przeistoczy sie w wielkie uczucie. POlecam bo ksiązka nie jest tylko romansem jak i powiescią kryminalistyczną :)

Elise przybywa do miasteczka aby wyjasnic zaginiecie jej ojca. Kilka razy zostaje powaznie zaatakowana, ledwie uchodzi z zyciem, a i tak prowadzi swoje sledztwo czym mnie bardzo irytowala.
Garrett jest wlascicielem posiadlosci, na ktorej dziewczyna prowadzi swoje wykopaliska, dodatkowo opiekuje sie nia po ataku dzika.
Ksiazka ma wiele tajemnic, ktore zostaja rozwiazane na samym koncu jednak mimo wszystko zle sie ja czytalo, jak dla mnie jest napisana zbyt chaotycznie. Mimo wszystko polecam.

Ksiazka ma wiele tajemnic, ktore zostaja rozwiazane na...

Świetna książka. Szczerze polecam.

Świetna książka. Szczerze polecam.

• Romans
  • BDSM