Chwile miłości

Barbara Cartland Wydawnictwo: Książnica Seria: Powieści królowej romansu literatura obyczajowa, romans
Moments of love
Książnica
powieść romanse miłość artysta
Moments of love
literatura obyczajowa, romans
Powieści królowej romansu
powieść romanse miłość artysta

Piękna książka. Rewelacja. Czyta się przyjemnie. Książka jest godna polecenia. Jestem zachwycony. Piękny romans.
Polecam

Chyba pierwszy raz czytałam książkę, gdzie główni bohaterowie interesują się malarstwem, jednak niezbyt mnie to wciągnęło. Zamiast w interesujący sposób, wszystko było napisane dość nudząco.
Jeśli chodzi o wątek miłosny, to oczywiście jest. Zakochani spotykają się potajemnie, ukochany ratuje swą wybrankę przed "tym złym", ale to wszystko jest takie nijakie. Brakowało mi...

Książka, którą wam tym razem opiszę, została wypożyczona z biblioteki na zasadzie chybił - trafił. Stanęłam przed półką z romansidłami i wyciągnęłam małą książeczkę, która zatytułowana była Chwile miłości. Z reguły nie czytam takiej literatury, ale raz na jakiś czas trzeba sobie coś urozmaicić. Książkę, z racji swej objętości (niecałe 150 stron), przeczytałam bardzo szybko,...

• Książki życiowe
  • Przeczytane w 2018
  • 52 książki (2016)
  • Romanse w starym stylu
  • E-Booki
  • Moje :)
  • Romans historyczny

Dodaj cytat z książki Chwile miłości