Michèle Barrière Wydawnictwo: Livre de Poche kryminał, sensacja, thriller
Livre de Poche
kryminał, sensacja, thriller
2009-04-08

Kryminał gastronomiczny z wątkiem romantycznym.
Constance jest żoną szlachcica, Messire Jehan, który zostaje zamordowany w domu publicznym niejakiej Isabelle. Jehan był w tym czasie na służbie u króla, na tropie fałszerzy monet, toteż można przypuszczać, iż za jego śmiercią stoi nie byle rzezimieszek ale raczej przestępcza organizacja. Aby pomścić męża, Constance zatrudnia...

Dodaj cytat z książki Souper mortel aux étuves