Okładka książki Functional Programming in Java: Harnessing the Power Of Java 8 Lambda Expressions
Venkat Subramaniam Wydawnictwo: Pragmatic Bookshelf informatyka, matematyka
1937785467
java programowanie

Okładka książki Wicket in Action Martijn Dashorst, Eelco Hillenius
Ocena 7,0
Wicket in Action Martijn Dashorst, E...

Ta książka przekonała mnie w końcu do programowania funkcyjnego. Minęło wiele lat, a ja programuję bardziej funkcyjnie niż kiedykolwiek - niezależnie od języka!

Bardzo dobra książka. W sposób przystępny pokazuje jak używać funkcyjne elementy języka java wprowadzone w wersji numer 8. Bez wahania polecam.

• Programowanie

Dodaj cytat z książki Functional Programming in Java: Harnessing the Power Of Java 8 Lambda Expressions