Coś pożyczonego

Emily Giffin Wydawnictwo: Znak Cykl: Coś pożyczonego (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Something Borrowed
Anna Gralak
Znak
powieść amerykańska - 21 w.
Something Borrowed
Coś pożyczonego (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Anna Gralak
powieść amerykańska - 21 w.

Czytałam tę książkę parę ładnych lat temu, jako nieopierzona jeszcze gówniara. Wtedy byłam nią zachwycona - oceniłam aż na 9. Bohaterki mi imponowały - ja, ówczesna początkująca studentka, miałam być kiedyś taka jak one - przebojowa i wielkomiejska!
Teraz po przypadkowym obejrzeniu filmu (świetnego moim zdaniem - mimo Darcy w wersji blond, to Kate Hudson jest przewspaniała)...

Po pierwszej lekturze,zachęcona do przeczytania kolejnych tej autorki, sięgnęłam po cykl "coś pożyczonego". Historia dwócj przyjaciółek, związanych ze sobą wydawać by się mogło-na zawsze a tu proszę!! Niemal się ciśnie na usta : "wspólny facet" !! Giffin świetnie nakreśliła postaci, nie tylko główne, ale każde, które coś wnoszą w historię bohaterów. Temat bardzo trudny,...

Świetna książka.

Przyjemny sposób na spędzenie czasu. Nie jest to jakaś ambitna książka, ale nie szczególnie mi to przeszkadzało. Takie miłe czytadło do poduszki.

Na urlop i słodkie lenistwo.

Do obiadu czy na wakacje. Szybko się czyta i łatwo wciąga. No chyba, że dla kogoś to nie jego klimaty to wtedy będzie się męczył.

Super książka, lekka, szybko się czyta, momentami przezabawna :D

Jak zawsze w tego typu książkach pojawiają się przyjaciółki, które są zupełnym swoim przeciwieństwem i z czasem okazuje się, że ta cichsza i spokojniejsza ma dosyć przebojowości tej drugiej i zaczyna pokazywać różki. Całkiem miła lekturka, jednak nie wiem, czy za tydzień cokolwiek będę z niej pamiętać.

Infantylna trochę. Serio w pewnym momencie przestałam kibicować głównej bohaterce... Ale czytało się dobrze.

Dyskusje

8 778