Upiór podziemi

Antoni Hram Wydawnictwo: Wydawnictwo CM Seria: Kryminały przedwojennej Warszawy kryminał, sensacja, thriller
Wydawnictwo CM
Antoni Hram Ciekawe Miejsca CM retro Upiór podziemi
kryminał, sensacja, thriller
Kryminały przedwojennej Warszawy
Antoni Hram Ciekawe Miejsca CM retro Upiór podziemi

Powieść mało znanego autora. Sama zagadka kryminalna nie jest bardzo skomplikowana, a akcja rozwija się raczej powoli. Książka ucieszy czytelników zainteresowanych tłem obyczajowym, tj. mazowieckim dworkiem wraz z jego mieszkańcami i tajemnicami oraz przedwojenną Warszawą. Dużo elementów z powieści grozy.

Na półkach: , , , ,

Jako 34 numer serii ,,Kryminały przedwojennej Warszawy” ukazała się powieść pod tytułem ,,Upiór podziemi” autorstwa nieznanego szerszemu gronu odbiorców Antoniego Hrama. O osobie pisarza kryjącego się pod tym pseudonimem niewiele wiadomo. ,,Słownik pseudonimów i kryptonimów pisarzy polskich oraz Polski dotyczących” podaje, że mógł być to pseudonim niejakiego Antoniego...

Warszawa, lata trzydzieste ubiegłego wieku. Redakcja jednej ze stołecznych gazet zamierza opublikować tajne dokumenty pochodzące z radzieckiej placówki dyplomatycznej. Nic dziwnego, że wkrótce pojawiają się osoby, które gotowe są zrobić wszystko aby nie dopuścić do wydrukowania sensacyjnych materiałów. Grupka tajemniczych osobników porywa doświadczonego redaktora...

• Cykl
  • L. polska
  • 52 book challenge 2017
  • Kryminał/Triller/Sensacja-polskie
  • Retro
  • Egzemplarz recenzencki
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Upiór podziemi