Magiczny naszyjnik

Do bólu przewidywalna

Do bólu przewidywalna

Dość przyjemna lektura.

Dość przyjemna lektura.

Ten romans historyczny to ostatnia część trylogii z naszyjnikiem, który to klejnot pojawia się nie tylko w tytułach książek z cyklu, ale wędruje z rąk do rąk bohaterów i zgrabnie splata ich losy.
Książkę czyta się łatwo, szybko i przyjemnie, i tak jakoś przy okazji, jakby wcale nie zajmowała czasu. Oczywiście nie jest to dzieło wiekopomne i zawiera typową dla gatunku porcję niedorzeczności, jednak opowieść ładnie się klei. Postaci i wydarzenia ciekawie nakreślone, mimo że nie są odkrywcze.
Udany romans historyczny, podobnie jak cała trylogia - cykl trzyma równy poziom.

Dobry romans historyczny, nic dodać, nic ująć. Przepadam za motywem spotkania po latach, kiedy między bohaterami odżywają dawne uczucia :) Strony książki umykają niesamowicie szybko, bohaterowie są bardzo przyjemni i mamy ten ciekawy motyw naszyjnika, który skłania mnie do poszukiwań innych części tego cyklu.

Jak zwykle urok romansu historycznego dobrze oddany przez Kat Martin:)

Jak zwykle urok romansu historycznego dobrze oddany przez Kat Martin:)

Małżeństwo z rozsądku, z konieczności, dla świętego spokoju, dla ochrony, z jakiegokolwiek innego powodu a może..... z miłości?? na to pytanie trzeba odpowiedź znaleźć w książce. Wątek całej powieści już znalazł się w innej książce tej autorki. Może nie wciągnęła mnie aż tak bardzo jak inne książki Martin Kat, jednakże książka dobra i lekka do poczytania po ciężkim dniu w pracy :)

Bardzo dobre romansidło. Kolejna świetna książka autorki.

Bardzo dobre romansidło. Kolejna świetna książka autorki.

Ciekawe, ale nie innowacyjne. Zwykłe romansidło. Plus za motyw naszyjnika ;)

Ciekawe, ale nie innowacyjne. Zwykłe romansidło. Plus za motyw naszyjnika ;)

• Romans historyczny
  • Romans
  • Romans Historyczny
  • Romans historyczny

Dodaj cytat z książki Magiczny naszyjnik