Kobieta namiętna

literatura obyczajowa, romans
Piotr Maksymowicz
romans historyczny

2007

Biorąc do ręki „Kobietę namiętną” Virginii Henley i patrząc na tytuł i okładkę owego dzieła, byłam przekonana, że mam do czynienia z czymś płytkim, prostym jak obsługa cepa, naiwnym, schematycznym i całkowicie miałkim.

NIE OCENIAJ KSIĄŻKI PO OKŁADCE - ANI PO TYTULE - JAK SIĘ OKAZUJE, TEŻ NIE WOLNO :))

Już nie pamiętam kiedy, zostałam aż tak mocno zaskoczona in plus.
Z...

W "Kobiecie namiętnej" trupy padają prawie z taką częstotliwością jak w "Grze o tron", a wniosek po przeczytaniu jest jeden: dużymi cyckami zwojujesz świat !

Jedna z najpiękniejszych książek jakie czytałam w życiu...
Opowiada ona historię młodej, lecz silnej i niezwykle zdeterminowanej kobiety, jaką jest Bess Hardwick na tle XVI wiecznej Anglii za czasów panowania dynastii Tudorów. Pozwala nam ona zauważyć jak silna jest moc marzeń, z których nigdy nie powinniśmy rezygnować. Główna bohaterka przeżyła w młodości rodzinną...

Q1 2017

Bardzo fajna,lekko erotyczna powieść obyczajowa. Polecam dla fanów XVI-wiecznej Anglii.

Fajna historia ambitnej kobiety, pozytywnie zaskoczyło mnie zakończenie

bardzo przyjemna lektura na kilka wieczorów o lekkim zabarwieniu erotycznym. dość ciekawe odniesienie do czasów dorastania i panowania królowej Elżbiety z dynastii Tudorów. Polecam

Według mnie bardzo wciągająca książka, osobiście, nie mogłam się od niej oderwać. Jest to romans, ciut ciut erotyk, historia pięknej, bardzo ambitnej kobiety pożądanej przez każdego mężczyznę, której celem jest osiągnięcie wysokiego statusu społecznego, oraz stanie się bogatą i szanowaną kobietą.

Opinie są różne, lecz ja z przyjemnością przeczytałam ten historyczno-erotyczny romans.

Wciągnęła mnie od samego początku. Uwielbiam takie historie.

• Romans historyczny
  • Rok 2016