Koniec rzeki

Nora Roberts kryminał, sensacja, thriller 504 str.
River's End

Książnica
kryminał, sensacja, thriller
tragedia morderstwo dziecko uczucie

Porównaj ceny i

Bardzo fajnie napisana książka, jest w niej wszystko co mnie interesuje, począwszy od akcji, miłości, prawa, morderstwa oraz tajemnicy. W połowie książki myślałam, że znam zakończenie bylam prawie pewna zwrotu akcji, mylilam się. Nie mogłam przestać jej czytać, niestety się skonczyla. Polecam naprawdę warto.

Być może ta książka nie zasługuje aż na 8 gwiazdek, ale ode mnie dostanie właśnie tyle, bo porównując do innych powieści Nory Roberts mogę z wielkim przekonaniem powiedzieć, że „Koniec rzeki” bije inne na bank. Najważniejszą zaletą jest sposób narracji, w którym czuć, iż wszystko jest dopracowane. Często przy książkach Roberts mam wrażenie, że są pisane na kolanie, wręcz...

Książka ciekawa ale za szybko opowiedziana na pierwszy rzut oka. Bardzo życiowa nie zawsze widzimy rzeczy takimi jakimi są.

Chwyciła mnie mocno za serce. Pasjonująca powieść.

Pierwsza powieść N.Roberts i jestem pozytywnie zaskoczona.
Wartka akcja, fajne dialogi, ciekawe postaci.
Szkoda, że taka krótka ta historia...

Mała Olivia jest uważana za świadka morderstwa matki. W tych okolicznościach poznaje ona detektywa Franka Brady. Jako że głównym oskarżonym jest jej ojciec, opiekę nad dziewczynką przejmują dziadkowie.
W ośrodku wczasowym "koniec rzeki" gdzie zamieszkuje i spełnia marzenia o sprawie się nie mówi, żeby nie rozpamiętywać oraz uchronić Liv od przykrych wspomnień.
Wspomnienia...

Polecam

Książka wciąga od początku do samego końca.Ciekawa powieść, aczkolwiek udało mi sie przewidzieć zakończenie. W sam raz na lato.

Choć z reguły wybieram młodzieżówki lub po prostu romanse, zaryzykowałam. Czytając to szczerze współczułam córce zamordowanej. Czułam jej ból, kiedy to wszystko przeżywała. Postawiłam się na jej miejscu i stwierdziłam, że chyba nie dałabym rady tego wszystkiego przeżyć. Od początku postawiłam na jedyną osobę, która mogłaby zabić tę kobietę. Czy się myliłam? Przekonajcie się...

Bardzo dobra książka. Polecam.

• Nora Roberts
  • Romans