Żądza przygód

Okładka książki Żądza przygód Danielle Steel
Okładka książki Żądza przygód
Danielle Steel Wydawnictwo: Amber Cykl: Co 2 tygodnie (tom 16) literatura obyczajowa, romans
Co 2 tygodnie (tom 16)
Wanderlust
Amber
2008-10-07
2008-10-07
9788324132041
Ludmiła Melchior-Yahil
marzenia podróż miłość wybór

Bardzo ciekawa książka. Chociaż historia Audrey jest dosyć smutna. Nie tylko przed wielkim wyjazdem, którego nie pochwalają najbliższe osoby z rodziny, ale też po powrocie. Mimo, że była już w domu, to jej tęsknota była bardzo duża, nie tylko za podróżami. Później trochę się pozmieniało, ale jeszcze długo trwało, zanim w życiu Audrey zrobiło się znacznie lepiej.

Na półkach: , , , , , ,

Bohaterką kolejnej powieści Danielle Steel jest Andrea Driscoll, piękna, młoda Amerykanka, która wyrusza w podróż do Europy w poszukiwaniu miłości, fascynujących przeżyć, interesujących ludzi.

Odnajduje wszystko, czego szukała, lecz jej wciąż niezaspokojona żądza przygód sprawia, że znowu traci wszystko, co zdobyła. Musi wybierać między miłością a swobodą.

Dopiero splot niezwykłych okoliczności podczas podróży po Chinach odmienia jej życie.

Przeczytałam i polecam jak inne książki tej autorki.

Dopiero splot...

fajna,można przeczytać jeszcze raz

fajna,można przeczytać jeszcze raz

Zaczęłam czytać tą książkę ponieważ znalazłam ją na strychu po poprzednich właścicielach, była jeszcze na niej cena 98 000 zł :) na początku wydawala mi sie nudna, a potem mnie bardzo wciągnęła. Polecam ją gdyż dzieki niej odkryłam w sobie ponownie MIŁOŚĆ DO MĘŻA!

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Nie wiem, jak tą powieść ocenić. Za 4/5 książki daję 3, a za ostatnią 1/5 aż 7. Jednym zdaniem: pierwsze 4/5 to ckliwe "srutu pierdutu",a reszta, to porządna fabuła, która rozpoczyna się z dniem rozpoczęcia II Wojny Światowej.
Szkoda tylko, że tak późno!! No ale to tylko romans, więc nie powinnam tak utyskiwać. Nigdy więcej nie powróciłabym do tej pozycji, ale udało mi się ją zmęczyć.

super książka..dużo się dzieje, przyjemnie i szybko się czyta. Polecam :)

super książka..dużo się dzieje, przyjemnie i szybko się czyta. Polecam :)

Danielle Steel po raz kolejny nie zawiodla mnie swoja powiescia.Jest tu tyle uczuc i tak duzo sie dzieje w zyciu glownej bohaterki.Tez chcialabym zwiedzic tyle miejsc co ona.Bardzo duzo podrozowala i zwiedzila ciekawe miejsca choc nie zawsze bylo milo.Polecam ta ksiazke bo naprawde wciaga.

niesamowita książka, bardzo polecam!!

niesamowita książka, bardzo polecam!!

Powieść 19

• Danielle Steel
  • Romans
  • Obyczajowe
  • Posiadam :)

Dodaj cytat z książki Żądza przygód