Tajemnica zamku

Krystyna Mirek Wydawnictwo: Edipresse Cykl: Saga rodu Cantendorf (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Edipresse
literatura polska
Saga rodu Cantendorf (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
literatura polska

Dobrze się zaczyna.Tajemnicza i interesująca.

To była przyjemna lektura. Idealna do poczytania przed snem lub kiedy czekamy aż mięso się nam upiecze w piekarniku. Lekka, niewymagająca, momentami z humorem (to ostatnie tyczy się raczej pierwszej części). Napisana bez większego polotu, lecz zgrabnie. Na wskroś przewidywalna, choćby z samego opisu z tyłu książki. Mimo jednak, że wiedziałam czego się spodziewać i tak...

Oj no super książeczka. A daję nawet 9* na wyrost za bardzo udane połączenie znachora, trędowatej i arabskiego szejka 3:). Dla kobiet i mężczyzn chcących wiedzieć "czego pragną kobiety"! Fantastyczne oderwanie od prozy życia, mała lekcja umoralniająca dla nastolatek. Polecam , sięgam po ciąg dalszy w kolejce w bibliotece:)

Moim zdaniem najlepsza z całego trzytomowego cyklu. Zaciekawia, wciąga, nie ma w niej zbyt wiele charakterystycznego "nauczycielskiego tonu", który niestety odnalazłam w drugim tomie.
Polecam, lekka książka, którą dobrze się czyta.

Jestem bardzo miło zaskoczona. Biorąc ja w bibliotece nie byłam przekonana, okładka, opis kojarzyły mi się z tanim romansidłem. Trochę tak jest, ale czyta się bardzo dobrze, tajemnica jest intrygująca a historia wciąga.

Dobry odstresowywacz.

Jedynie ta trylogia zapadła mi w pamięć z całej twórczości Krystyny Mirek. Mam nawet trzecią część w domu, ponieważ w bobliotece była nieziemska kolejka - musiałbym rok czekać ;)

Bardzo wciągająca historia. Im dłużej czytam, tym bardziej zastanawiam się o jaką tajemnicę może chodzić. I z każdym kolejnym rozdziałem coraz inne historie przychodzą mi do głowy.

Nieudana próba stworzenia romansu historycznego! Wszystko drętwe i sztuczne.
Brak ducha epoki,w której toczy się powieść.Autorka zdecydowanie powinna zostać przy literaturze współczesnej.

Kupilam w gazecie by podczas podróży mi sie nie nudzilo. Na poczatku w ogole mnie nie wyciągnęło i ja odłożyłam. Wróciłam do niej po kilku dniach. Przeczytalam w kilka dni, gdyby nie obowiazki przeczytała bym ja w dzien. Z niecierpliwością czekałam na 2 czesc .

Dyskusje

• 2018