Dezasemblowanie kodu. Zaawansowane techniki zabezpieczania programów

Kris Kaspersky Wydawnictwo: Wydawnictwo RM informatyka, matematyka
Hacker Disassembling Uncovered by Kris Kaspersky
informatyka, matematyka
Janusz Machowski
programowanie dezasemblacja hacking cracking assembler

Na wstępie - autor, Kris Kaspersky, nie jest tym Kasperskim od antywirusa, choć niedługi czas tam pracował. Naprawdę nazywa się Nikolay Lichaczew, ale pomimo tego "zawodu", książka należy do moich ulubionych.

Skierowana jest do osób, które zainteresowane są technikami zabezpieczeń programów. Niezależnie od tego, czy ktoś chce złamać zabezpieczenia programu i nie wie, jak...