Serce i honor

Piotr Maksymowicz
serce honor miłość romans

Romans, polecam.

Romans, polecam.

Szukałam czegoś lekkiego, niekoniecznie mądrego - tak na odstresowanie się, lecz ta pozycja okazała się zbyt niemądra. Czytałam już wcześniej książki Kat Martin i podobały mi się, "Serce i honor" mnie rozczarowało. Nie przepadam za wątkiem "oswajania barbarzyńcy", a wulgarne odzywki bohaterów zwykle mnie zniechęcają (szczególnie, kiedy ów bohater jest nakreślony raczej pobieżnie, płytko). Jak dla mnie autorka trochę za bardzo skupiała się na opisach "pulsującej męskości", za mało na charakterach postaci. Bohaterowie wydawali się nieprzekonujący, ich zachowania niekonsekwentne. Od połowy tylko kartkowałam.

Prymitywność, dzikość, nieokrzesanie - czasem przeraża, czasem wymaga zrozumienia i cierpliwości, ale z całą pewnością jest to coś, co bardzo pociąga kobiety...

Dobry romans, autorka porusza w nim również ważne tematy społeczne w tamtym czasie. Wciągająca :)

Jest to moja kolejna książka tej autorki i na pewno nie ostatnia. Bardzo podobają mi się jej książki.
Ta jednak najmniej mi się podobała. Czasami była strasznie wydłużona, ciągnęło się to jak gumka. Niezrozumiałe były dla mnie trochę motywy głównej bohaterki, ale bardzo przyjemnie się ją czytało.

CUDOWNA I NIESAMOWITA

CUDOWNA I NIESAMOWITA

"Serce i honor"to romans historyczny, którego jak mówi zdanie widniejące na okładce książki nigdy nie zapomnisz.W pełni zgadzam się z tym stwierdzeniem.Nie jest to typowy romans jakich wiele.
Autor porusza w nim wiele ważnych kwestii takich jak okrutne poniżenie i upodlenie człowieka zdegradowanego do rangi zwierzęcia,reformy społeczne mające na celu walkę o poprawę warunków i godności pracy najuboższych,oraz konieczność wyboru między miłością, a poczuciem obowiązku wobec rodziny.
Jest to historia pełna miłości i namiętności.Autor bardzo wyraziście i obrazowo opisuje sceny erotyczne. Miłość ta nie jest jednak do końca łatwa i musi pokonać wiele przeciwności losu na swej drodze.
Czy to się uda musicie sprawdzić sami bo ja nic więcej nie zdradzę...
Polecam na wakacje...
Ja za chwile zaczynam czytać kolejny romans historyczny tego autora "Serce i płomień" i mam nadzieję,że również pozytywnie mnie zaskoczy.

Super książka! Lekko się czyta! Następna z tej serii jest "Serce i płomień" Warto przeczytać jedną po drugiej.

Świetna książka :)

Świetna książka :)

Takie sobie romansidło, w sumie to nie spodziewałam się nic innego ;) Co do informacji na okładce, iż jest to romans, którego nie zapomnisz... no cóż, raczej zapomnę.

Jest to idealne romansidło na lato i upalne dni, kiedy jest się rozleniwionym przez słońce;) Mało skomplikowana acz przyjemna historia.

• Romans historyczny
  • Romans
  • Wikingowie
  • Romans historyczny

Dodaj cytat z książki Serce i honor