Osiągnij wewnętrzną równowagę

Christina Tracy SteinBrian Tracy Wydawnictwo: MT Biznes biznes, finanse
MT Biznes
biznes, finanse
2017-01-20

Kolejna książka Briana Tracy bardzo rzeczowa, krótka, nie przeciągająca się w nieskończoność, ciekawa. Pozycja, którą trzeba przeżyć, a nie tylko przeczytać, pełna ćwiczeń, które powinno wykonywać się na bieżąco ;) Powiela parę kwestii z książki "Zjedz tę żabę", ale kwestie te są istotne dla tematu pozycji. Pomaga zrozumieć co jest dla czytelnika ważne, ustanowić cele...

• Ebooki
  • Mój