Dom i książki

Living with books
poradniki
Jan Czekaj
dekoracja wnętrz

Autor jest architektem wnętrz. Album przede wszystkim składa się z pięknych ujęć życia z książkami, jest też trochę tekstu. Są tu domy przestrzenne, biblioteczki znanych ludzi (np. Liosy) i małe mieszkania. Książki można znaleźć w pokojach o różnym przeznaczeniu, w korytarzach, kuchniach, łazienkach, a nawet w ubikacji (regalik 7-poziomowy plus ryciny). Wszystkie ujęcia...

Album na poprawę nastroju dla tych, którzy książek używają nie tylko do czytania ale w równym stopniu do dotykania, oglądania, podziwiania i którym sam widok książek nie jest obojętny.

Można oczywiście czerpać stąd pomysły na układanie książek i różne ciekawe schowki, półki itp. ale można po prostu tylko patrzeć i podziwiać piękne domy wypełnione książkami w ciekawy sposób.

Dyskusje

• Chcę kupić
  • #architektura, sztuka i muzyka
  • Więcej niż raz
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Dom i książki