Senseless Sacrifice. Givers and Takers in Relationships

Renate Volpe Wydawnictwo: Porcupine Press nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Data 1. wydania:
angielski
Porcupine Press
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
angielski

Interesująca książka, prezentująca autentyczne historie z życia kobiet uwikłanych w toksyczne relacje z narcyzami. Niektóre historie są wręcz niewiarygodne - jak bardzo człowiek może zostać zaślepiony "miłością" i w tej ślepocie i nieszczęściu trwać aż do przełomowej tragedii.