Przed Świtem

Okładka książki Przed Świtem
Morgan Rice Wydawnictwo: Amazon Kindle Cykl: Wampiry, Upadła (tom 1) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Wampiry, Upadła (tom 1)
Before Dawn
Amazon Kindle
2016-06-03
2016-06-03
Michał Głuszak

Morgan Rice PRZED ŚWITEM

ISTOTA DŁUGOWIECZNA SAMOTNA STRONIĄCA OD LUDZI PRZEZ SWOJE USPOSOBIENIE MROCZNA POSTAĆ TAKA ISTOTĄ STAŁA SIĘ KATE ROSWELL PO TYM JAK PEWNE ZDARZENIE ZMIENIŁO JEJ ŻYCIE NA DŁUGO I NA ZAWSZE KATE ROSWELL ZWYKŁA NASTOLATKA Z PROBLEMAMI W DOMU MATKA JEJ NIE KOCHA NIE DBA SIOSTRA UPOKARZA NA KAŻDYM KROKU JEDYNA OSOBĄ KTÓRĄ...

Zanim się zaczęła to już się kończyła. Przeczytana w jeden wieczór z nudów w drodze do dziadków. Na początku wszystko się ciągnie, a potem wszystko tak szybko się dzieje, że nawet nie można poczuć tego klimatu. Bohaterowie dla mnie jednak byli trochę jednak zbyt jedno wymiarowi. Nie znalazłam jednak tam nic nowego/innowacyjnego/szokującego/zaskakującego. Jest to taki trochę...

Styl pisania autorki jest bardzo przyjemny do czytania jednak ta książka jest zdecydowanie za krótka. Początek ciągnie się nawet za połowę książki. A gdy coś już się dzieje to jest to w takim szybkim tempie, że nie wzbudzi to żadnych emocji.
Podobało mi się to jak była opisana rodzina głównej bohaterki i jak w końcu ona się im postawiła. To była dobrze przemyślana relacja....

Ot, czytadło. Nieskomplikowane, krótkie, w sam raz na wieczorne "odmóżdżenie".

Książka prawie by mnie wciągnęła. Ale tylko prawie. Jeszcze dobrze się nie zaczęła, a tu już... koniec? Autorka coś nie bardzo się postarała z pisaniem tej książki. A mogła być naprawdę świetna. Osobiście to zawiodłam się trochę, bo inne jej dzieła są naprawdę dobre. Tą pozycję polecam młodzieży, która nie lubi się za bardzo rozczytywać.

Nie do końca przemawia do mnie pisanie autorki. Zbyt krótka książka by akcja mogła się swobodnie rozwijać. Kiedy już ciąg wydarzeń i środek samej akcji głównej bohaterki zaczyna cię interesować okazuje się, że to już koniec. Niektóre rozdziały jakby pisane na siły by zapełnić strony. Historia, które mogła mieć powodzenie została spłaszczona i sprowadzona do przeciętności.

Ciekawa książka. Jak dla mnie idealna. Emocje. Nie chciałam się od niej oderwać. Mam nadzieję, że takich książek jak ta będzie więcej.

• Ebooki
  • E-book
  • Fantastyka
  • 2017
  • Ebook
  • 2017 (ok. 16,5 tys. stron + 11 komiksów + 1 audiobook)

Dodaj cytat z książki Przed Świtem