Krzyś i gang pelargonii

Okładka książki Krzyś i gang pelargonii
Agnieszka Stelmaszyk Wydawnictwo: Zielona Sowa Seria: Już czytam [Zielona Sowa] literatura dziecięca
48 str. 48 min.
literatura dziecięca
Już czytam [Zielona Sowa]
Zielona Sowa
2016-01-01
2009-01-01
48 min.

więcej Więcej

Z wszystkich które posiadamy z serii, ta jest moim zdaniem najlepsza, najciekawsza,najpoczytniejsza, najbardziej rozpalająca wyobraźnie - wywołuje uśmiech.

Nasz Mistrz L. najczęściej ją sobie wybiera na wieczorne czytanie.
A kiedyś sam ją pewnie nie raz, nie dwa przeczyta jak się już dobrze nauczy literek

Zdecydowanie polecamy

Ta książka była bardzo fajna.

Książka, którą uwielbia mój trzylatek. Zabawna, ale też wprowadzająca nowe, bogatsze słownictwo. Wprawdzie przeznaczona jest bardziej dla dzieci, które samodzielnie czytają, bowiem litery są duże i czytelne, ale mama czytająca książkę młodszemu dziecku też daje radę :-)

Była w Biedronce za 6 zł. Kupiliśmy, przeczytaliśmy, było dość ciekawe. W sumie lepsza niz przednia, którą czytaliśmy.

Moje ocena - przeciętna
Ocena dziecka - rewelacyjna

Krótka opowieść w sam raz na jednorazowe przeczytanie do poduszki. Sama historia nie powala, przynajmniej mnie, ale to niestety z racji wieku. Jest trochę zbyt przewidywalna, ale to już moje osobiste zdanie.

Na półkach: , , , , ,

Seria Już czytam to zbiór wspaniałych książeczek, zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Jedną z opowieści jest Krzyś i gang Pelargonii. Brzmi dość mrocznie, prawda? Jak autorka poradziła sobie z opisaniem tej historii? Czy urzekły mnie ilustracje? A jak ze stroną wydawniczą? Zapraszam.

Agnieszka Stelmaszyk jest autorką wielu opowiadań, skierowanych do najmłodszych...

• Z Adamem
  • Chłopcy
  • Wieczorne czytanie z synkiem
  • Czytam z dzieckiem
  • 2016
  • Marcel
  • Basia przeczytała z mamą

Dodaj cytat z książki Krzyś i gang pelargonii