Lekarz i dusza. Wprowadzenie do logoterapii i analizy egzystencjalnej

Viktor E. Frankl Wydawnictwo: Czarna Owca nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Ärztliche Seelsorge
Roman Skrzypczak
Czarna Owca
Roman Skrzypczak psychologia humanistyczna logoterapia
Ärztliche Seelsorge
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Roman Skrzypczak
Roman Skrzypczak psychologia humanistyczna logoterapia

6/10 DOBRA

Książka była dla mnie trudna w odbiorze, czytałam ją zdecydowanie dłużej niż inne książki V. Frankla. Jest napisana w mojej opinii dość filozoficznym językiem. Być może wynika to z tego, że rzadko czytam literaturę tego gatunku. Pozycja porusza wiele egzystencjalnych wątków dotyczących m.in. sumienia, sensu życia, sensu śmierci.
Nie zawiodłam się jednak i...

• Chcę w prezencie
  • 2020