Wigilijna zamieć

kryminał, sensacja, thriller
Witanet
2016-12-16
2016-12-16
Wigilijna zamieć Wojciech Rudziński duchy horror thriller strachy zjawiska paranormalne Wydawnictwo Witanet

Zapewne wspominałam kiedyś - być może przy okazji innej recenzji - że nie przepadam za horrorami, a nawet zapierałam się, że nigdy po nie nie sięgnę. Unikałam ich (oraz co po niektórych thrillerów) głównie ze względu na pojawiające się w nich drastyczne, krwawe i przerażające w moim odczuciu sceny. Nawet kilka lat temu chciałam się przemóc i zaczęłam oglądać pewien film,...

1928

Na wstępie chciałabym podziękować jeszcze raz autorowi za egzemplarz książki, którą miałam przyjemność przeczytać.

Książka została przypisana do kryminał/sensacja jednak ja przystawałabym przy horrorze.Czytając ją miałam przed oczyma sceny podobne do powieści Kinga.
Powieść tą,a raczej opowiadanie czyta się lotem błyskawicy i nie tylko dlatego,że ma 130 str.,ale też...

SUPER opowieść

• Legimi :)
  • L. Polska
  • R od W i A
  • Horror/Triller/Powieść grozy

Dodaj cytat z książki Wigilijna zamieć