Zupy sycące, ale nietuczące

Okładka książki Zupy sycące, ale nietuczące
Monika Honory Wydawnictwo: Beauty & SPA Group Monika Honory-Sypniewska kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria, przepisy kulinarne
Beauty & SPA Group Monika Honory-Sypniewska
2016-01-01
2016-01-01

Na półkach: , , , , , ,

Jedna z kilku najlepszych książek Moniki Honory! Świetne przepisy, a przede wszystkim bardzo są smaczne te zupy! Przemiana działa, zupy się nie znudziły, wręcz goszczą często na moim stole.
Polecam wszystkie pozostałe wydania Moniki, ponieważ przepisów na zupy i dania stałe jest mnóstwo i są bardzo, bardzo dobre! Jest też coś dla ciała i dla duszy :)
Polecam!

Polecam!

"Zupy sycące ale nietuczące" to nie tylko książka, to nie tylko poradnik, to już prawie, jak "religia". A to dlatego, że jest to część programu przemian Moniki Honory. Książek jest więcej, "Przygotowanie do odchudzania", "Zupomania", "Dziennik przemian". Wszystko to ma wspomagać naszą przemianę, z "brzydkiego kaczątka", do pięknego łabędzia. Pomaga w tej przemianie również facebookowy fan page ZUPOMANIA , a konkretnie sama autorka wraz z członkami tej magicznej grupy, gdzie ludzie wspierają się nawzajem, a Monika Honory wspomaga wszystkich z całych sił.

Na wstępie przeczytacie historię przemiany samej autorki. Znajdziecie opisy przypraw i ziół stosowanych przy przyrządzaniu zup. "Zupy sycące ale nie tuczące" podzielone są na trzy części , przepisy na zupy śniadaniowe, przedobiednie i obiadowe oraz podwieczorek + kolacja. Trzy częściowy podział nie jest przypadkowy, ułożony został tak, by podstawą była kaloryczność.
Książka wydana ciekawie, z wieloma ilustracjami, kartki na kółeczkach, co pozwala na lepsze przeglądanie, papier kredowy. Autorem większości przepisów jest Monika Honory, a przepisów jest 45.

W grupie ZUPOMANIA Moniki Honory jestem od kilku miesięcy. Prób podjęcia przemiany miałam już dwie, aktualnie trzecia i nie zamierzam już zrezygnować. Polecam wszystkim z nadwagą książkę, jak i przystąpienie do grona przesympatycznych ludzi z grupy. Autorka oprócz takiej zwykłej ludzkiej pomocy, prowadzi również konsultacje telefoniczne i osobiste. Widać jej ogromne zaangażowanie. Widać również efekty, nie tylko u autorki, która zrzuciła bez efektu jojo 40 kilogramów. Członkowie grupy zamieszczają zdjęcia sprzed i podczas przemiany, jest na co popatrzeć i napawa to ogromnym optymizmem. Tym bardziej, że zupy są pyszne, a głodówki wręcz zabronione ;)

Dodaj cytat z książki Zupy sycące, ale nietuczące