Zupy sycące, ale nietuczące

Monika Honory Wydawnictwo: Beauty & SPA Group Monika Honory-Sypniewska kulinaria, przepisy kulinarne
Beauty & SPA Group Monika Honory-Sypniewska
kulinaria, przepisy kulinarne

Na półkach: , , , , , ,

Jedna z kilku najlepszych książek Moniki Honory! Świetne przepisy, a przede wszystkim bardzo są smaczne te zupy! Przemiana działa, zupy się nie znudziły, wręcz goszczą często na moim stole.
Polecam wszystkie pozostałe wydania Moniki, ponieważ przepisów na zupy i dania stałe jest mnóstwo i są bardzo, bardzo dobre! Jest też coś dla ciała i dla duszy :)
Polecam!

"Zupy sycące ale nietuczące" to nie tylko książka, to nie tylko poradnik, to już prawie, jak "religia". A to dlatego, że jest to część programu przemian Moniki Honory. Książek jest więcej, "Przygotowanie do odchudzania", "Zupomania", "Dziennik przemian". Wszystko to ma wspomagać naszą przemianę, z "brzydkiego kaczątka", do pięknego łabędzia. Pomaga w tej przemianie również ...

• Czytane wielokrotnie💖💖💖
  • ♥ Biblioteczka domowa
  • 2016
  • Z autografem
  • Kupić_e-book
  • Wejherowo biblioteka

Dodaj cytat z książki Zupy sycące, ale nietuczące