Wild Heart

Okładka książki Wild Heart
Beth Ehemann Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: Viper's Heart Duet (tom 2) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Viper's Heart Duet (tom 2)
CreateSpace Independent Publishing Platform
2016-08-07
Data 1. wydania:
2016-08-07
angielski
hokej romans miłość

Ciąg dalszy związku Vipera i Michelle, chyba trochę lepszy od części pierwszej . Viper ma wypadek na meczu hokejowym, który go załamuje, do tego Michelle ma wieści które go zwalają z nóg i mamy gotowy kryzys w ich relacji.
No trochę szczeniacko się zachowuje nasz bohater, ale cóż...
Jedyne co zapamiętam z tej książki to powiedzenie, że każdy garnek ma swoją pokrywkę. ;)

No trochę szczeniacko się zachowuje nasz bohater, ale cóż...

1949

Tak jak zakochałam się w słowach Vipera w 1 części, tak tutaj zakochałam się w Michelle. Kobieta ze stali. Prawdziwa. Dumna. Kochająca tak bardzo. I chociaż autorka starała się wyrwać Vipera z piedestału, to dawała nam małe znaki, że tak do końca nasz ulubieniec nie uciekł. Czasami człowiek ogarnie się dopiero po mocnym kopie. I pierwszy raz podziwiałam Kacie - nie przepadałam za nią, bo była słodka i potrzebująca, ale tutaj wygarnęła Viperowi wszystko. Aż biedny Brody bał się o morderstwo. :) Pomijając jego kontuzję i złe przyjęcie wiadomości o ciąży, Viper trochę za długo przebywał w ciemnośći. W pewnym momencie miałam złe przeczucia i że autorka zaserwuje nam "nowe miłości" bohaterów, że ból i żał wygrają z miłością. Na szczęście gdzie po drodze wszystko się rozmyło (dosyć niespodziewanie szybko) i wrócił stary dobry Viper gotowy walczyć o swoją kobietę i dzieci :) humoru dodawały przygryzki B i V :) gdybym tak nie polubiła Michelle to chyba chętnie poczytała więcej o bromance tej dwójki :) naprawdę świetna historia. No i mały Viperek aka Mike :) aż łza na koniec się zakręciła :)

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Na półkach: , , , , , ,

W opinii możliwe SPOILERY!!

Powracamy do Vipera :D Do naszego trochę dupka, trochę głupka, który ma tyle uroku i czaru, że zapomina się o wszystkim co złe :D

Viper i Michelle są razem i razem pokonują przeciwności losu... najgorsze dla nich są momenty, kiedy Viper musi wyjeżdżać, bo dopiero teraz rozumie co to znaczy tęsknić. Tęsknić za kobietą, którą darzy głębokim uczuciem i za dzieciakami, które traktuje jak swoje. AleViper nie byłby sobą, gdyby nie myślał także drugą głową... bo co to był za ból, kiedy po powrocie nasz napaleniec nie mógł dostać się do majtek swojej Michelle.

Ale idźmy dalej... nie jest niestety tak kolorowo. Viper, którego życie zmieniło się dość diametralnie i cały jego styl życia odszedł ma w sobie ciągle tego trochę niedojrzałego i dupkowatego faceta. Po nowinie ze strony Michelle Viper zachował się chyba najgorzej jak mógł... no po prostu, chciałam mu wbić trochę rozsądku do głowy. Ręce mi opadły...

Michelle to twarda kobieta, ale ile ciosów w tak krótkim czasie może znieść? Ile razy może mieć serce rozbijane na kawałki.

Całe szczęście każde z nich ma przyjaciół, przyjaciół, którzy śmieją się razem z nimi, ale w obliczu ciężkich sytuacji są wsparciem ale potrafią także tupnąć nogą i wbić trochę rozumu do głowy.

Kiedy V wyciągnął głowę z tyłka... potrafił się postarać. Facet ma niecodzienny urok mimo swoich wad. Ale dzięki tym tak widocznym wadom wydaje się taki prawdziwszy... Autorka w ogóle pisze fajne charaktery... takie, które często są dość realnie, nie jakieś wydumane, wycackane.

Przyjemne były te końcowe strony, wspólne już przeżywanie ciąży, mecz, Boże Narodzenie, otwarcie baru przez chłopaków i oświadczyny.
Bardzo polubiłam historię V i M... spędziłam przy niej dobrze czas, nie zabrakło uśmiechów, smutków i żali... dostarczyła mi wachlarz emocji, który powoduje, że książka jest dla mnie wartościowa, bo potrafi mnie poruszyć na różnym poziomie :).

W opinii możliwe SPOILERY!!

Ciąg dalszy opowieści o Viperze, który nie byłby sobą, gdyby nie narozrabiał. Tym razem dopada go kontuzja, która unieruchamia go na pół roku, co jest dla niego wyjątkowo trudne, a on sam zachowuje się jak kobieta z PMS-em, jest nie do wytrzymania i na newsy Michelle reaguje nieadekwatnie do sytuacji. Jak zawsze Kacie musi odegrać swoją rolę i wtrącić swoje trzy grosze, żeby pogodzić tę parę, póki nie jest za późno.

Autorka w 2 czesci o niepokornym hokeiscie ponownie nie zawiodla.
Gdy Viper juz sie ustatkowal i zwiazal z kobieta, ktora pokochal to po roku ich slodkiego zwiazku doznal kontuzji na lodowisku i jego zycie leglo w gruzach, jak to on mowil "Hokej to cale jego zycie, nie ma nic po za hokejem". Do tego dowiedzial sie niespodziewanie czegos czego nie planowal w swoim zyciu i nagle z troskliwego i kochajacego chlopaka i ojca stal sie pelnowymiarowym dupkiem. Zlamal serce nie jednej osobia, bo nie potrafil zauwazyc, ze hokej to nie jest cale jego zycie tylko niewielki dodatek do jego calego zycia, ktorym powinna byc Michelle i dzieci. Czy w pore sie otrzasnie i zobaczy co dla nigo jest wazne, czy nadal bedzie krzywdzic osoby, ktore kocha tego dowiecie sie czytajac ta ksiazke.
Polecam!

Autorka w 2 czesci o niepokornym hokeiscie ponownie nie zawiodla.

Dodaj cytat z książki Wild Heart