Sonety warszawskie i pierwsze wiersze

Okładka książki Sonety warszawskie i pierwsze wiersze
Janusz Minkiewicz Wydawnictwo: Czytelnik Seria: Biblioteka Satyry klasyka
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki O piesku dziwaku Eryk Lipiński, Janusz Minkiewicz
Ocena 8,7
O piesku dziwaku Eryk Lipiński, Janu...
Okładka książki Sekscytacje. Antologia polskiej literatury frywolnej, rubasznej i obscenicznej Stanisław Barańczak, Tadeusz Boy-Żeleński, Aleksander Fredro, Marian Hemar, Mieczysław Jagoszewski, Świętopełk Karpiński, Szymon Kobyliński, Leszek Mazan, Janusz Minkiewicz, Andrzej Możdżonek, Adam Naruszewicz, Tadeusz Różewicz, Wisława Szymborska, Maciej Słomczyński, Stanisław Trembecki, Julian Tuwim, Tadeusz Wittlin, Marian Załucki
Ocena 6,8
Sekscytacje. A... Stanisław Barańczak...