Kup teraz - 10 ofert w cenie od 6.99 zł do 28.00 zł

Kolejny rozdział

Agata Kołakowska Wydawnictwo: Prószyński i S-ka literatura obyczajowa, romans
Prószyński i S-ka
kryzys twórczy literatura polska niebezpieczeństwo odmiana losu pisarka poszukiwanie sensu życia redaktor strach
literatura obyczajowa, romans

Oficjalne recenzje i

Kiedy fikcja nie jest fikcją

Link do recenzji

Wciąga, momentami wzrusza i daje do myślenia. Skłania do tego, by inaczej spojrzeć na drugiego człowieka i na siebie samego.

Nie, nie, nie...
Zmęczyłam, bo inaczej nie można tego ująć. Dosłownie przez chwilę zainteresowała mnie fabuła. Rozumiem, że czytelnik miał się zastanowić nad sobą, życiem, relacjami, ale budując mało sympatyczną postać głównej bohaterki, mnie nie przekonało.
Moze Kalina to alter ego autorki i obie nie mogły znaleźć pomysłu i weny? Kto wie...
Szkoda, bo po okładce i...

Intrygująca fabuła. Polecam.

Inspirująca historia pewnego redaktora i pisarki. Ktoś bacznie przygląda się ich życiu, prywatnym problemom, wątpliwościom i błędom rozliczając ich w przesyłanej w odcinkach powieści.
Naprawdę bardzo dobra książka. Do końca zastanawiałam się kto może być w kręgu podejrzanych. Okazało się, że nie można nikomu ufać. Każdy może być podejrzany.

Czytałam naprawdę z zapartym...

"Kolejny rozdział" książkę lekko i przyjemnie mi się czytało, przeczytałam w parę godzin. Fabuła ciekawa, jest to powieść obyczajowa z nutką kryminalną. Powieść ma w sobie dużo tajemnic. Polecam intrygująca historia

"(...) szarpała nerwy, wzbudzała emocje, a jednocześnie skłaniała do refleksji i głębszego wejrzenia we własne życie. Ale taka własnie powinna być dobra książka."
Powyższy cytat z książki :-)
Ta książka z pewnością taka nie jest. Nuda, nuda, nuda. W konkursie na pisanie o niczym- podium gwarantowane. Z trudem doczytałam do ostatniej strony. Oby to jednorazowa wpadka...

Z każdą stroną robiło sie ciekawiej. Pochłonęłam w jeden dzień.

Książki tej autorki lubię za nieprzewidywalność. Tyle, że ta książka im dalej się wchodzi w fabułę, można przewidzieć co dalej. Trochę powiedziałabym naciągana. Lekka, łatwa i przyjemna. Aczkolwiek jako odskocznie od ciężkich tematów polecam.

Powieść obyczajowa z kryminalną otoczką.
Z każdym kolejnym rozdziałem kolejny dreszczyk emocji.
Lubię książki Agaty Kołakowskiej. Lubię jej styl.
Ciekawie kreśli portrety psychologiczne bohaterów.
I w znakomitym stylu potrafi stopniować napięcie.
Atmosfera książki jest pełna tajemnic.
Ktoś bawi się naszym kosztem. Zna nasze sekrety.
Ktoś wie o nas więcej, niż my sami. –...

Na poczatku draznily mnie starszne oczywistosci. Ale historia wciagnela i zalowalam, ze czytam tylko w trakcie przerwy na lunch w pracy. Przyznam, ze swoje podejrzenia mialam od polowy ksiazki, sprawdzilu sie. Ale i tak czytalo sie dobrze i zapewnilo rozrywke. :)

• 2018
  • 2019