Sen Henny. Imperium Magów

Artur Wells Wydawnictwo: Psychoskok Cykl: Imperium Magów (tom 2) fantastyka, fantasy, science fiction
Psychoskok
Sen Henny Artur Wells Fantastyka Fantasy Psychoskok Drugi tom
Imperium Magów (tom 2)
fantastyka, fantasy, science fiction
Sen Henny Artur Wells Fantastyka Fantasy Psychoskok Drugi tom

Zaliczone mam obydwie części.
Henna idealnie wpasowuje się w moje ramy dobrego fantasy.
Jest dużo zwrotów akcji, bardzo mi się spodobał przedstawiony świat i w książce czeka nas np fajny dodatek listy postaci i mapki świata.
Fabuła się wydaje dość oklepana, a raczej jej główny zarys tzn smoki, elfy czyli dość klasycznie lecz już treść jest dość ciekawa.
Reasumując książka...

Wojna, miłość, cierpienie i przyjaźń, trudne wybory i cudowna atmosfera czarów, elfów, magów i smoków. To właśnie "Sen Henny - imperium magów" - powieść, która zawładnęła moim sercem, aczkolwiek sprawiła mi również nieco problemów.

Kolejna powieść fantasy, kto by pomyślał... Ja namiętna wielbicielka romansów i erotyków zaczytuję się w powieściach fantasy. I na dodatek...

Pierwsza część mocno wpasowała mi się w gust pomimo kilku mankamentów. Druga również trzyma dość wysoki poziom jak na swoją półkę.
Jeśli ktoś gustuje w gatunku fantasy bez problemu powinien odnaleźć się w tej powieści, lecz dla osób które nie przepadają za tym gatunkiem wątpię aby im się spodobało choć kto wie.

Przeczytawszy pierwszą część byłem zaintrygowany i zachwycony.
Szybko się wciągnąłem w opisany świat Henny i przeczytanie zajęło mi raptem kilka dni.
Druga część trzyma poziom, jest w niej mniej akcji aczkolwiek dalej mnie zachwyca, zapewne dlatego iż Henna uzyskała moją sympatię.
Oby dwie części są raczej skierowane do osób lubiących już ten gatunek literatury tj fantasy....

Artur Tołłoczko - tak naprawdę nazywa się autor recenzowanej książki. Skryty pod pseudonimem Artur Wells ma na koncie dwie książki, po jednej pod prawdziwym nazwiskiem, a drugą pod pseudonimem.

Henna przeżywa niezbyt dla siebie dobry okres - jest to czas wojny. Król Mores, który jest czarodziejem - włada już czterema kraina. Łatwo go przejrzeć i rozpoznać, że chce...

• Polskich autorów
  • Zaczytajmy się
  • Mam ebooka2 - epub
  • OLIMPIADA CZYTELNICZA
  • *Fantastyka
  • Muszę mieć!

Dodaj cytat z książki Sen Henny. Imperium Magów