#Chupaelperro

2016-05-16
hiszpański
9788420488202
Poradnik humor Chile literatura chilijska

Germán Garmendia od kilku lat rozbawia widzów za pośrednictwem swoich programów internetowych. Wreszcie przyszedł czas na książkę. Szczerze mówiąc nie przepadam za pozycjami napisanymi przez osoby, które na co dzień zajmują się nagrywaniem filmików na YouTube, zazwyczaj są to książki pisane na siłę - zupełnie bezwartościowe. Aczkolwiek muszę przyznać, że poradnik autorstwa...

• Ameryka Łacińska

Dodaj cytat z książki #Chupaelperro