Szept wiatru

Oficjalne recenzje i

Zawsze słuchaj głosu swego serca

[ 5 ] Link do recenzji

Nie wiem jak to się stało, ale przeczytałam 3 i ostatni tom całej serii :)
Książka podobno wzruszająca, ja tego nie odczułam- nawet końcówka mnie nie powaliła. Może dlatego że nie znam poprzedniczek miałam wrażenie, że zostałam wrzucona w wir jakiś wydarzeń i miejscami nie kleiło mi się to wszystko do siebie.

Trzeci i ostatni tom, jednocześnie wieńczący całą serię.

Książka ogólnie mi się podobała, jednakże nie jestem przekonana czy powrót do twórczości Sylwii Trojanowskiej po tak długiej przerwie był dobrym pomysłem. Jak myślicie? Dlaczego?

Bowiem to co podobało mi się wtedy - młodzieńcze lata, obecnie nie wywarło na mnie takiego samego wpływu. Trudno mi było osiągnąć ten...

Gorąco polecam! Jedna z najlepszych!

Piękna optymistyczna powieść o przyjaźni i nadziei. Zawiera bardzo mądre przesłanie o tym , że zawsze warto słuchać głosu swojego serca.
Polecam

Przeczytałam z poczucia obowiązku dokończenia serii. Może kiedyś spodobałaby mi się ta bajeczka... bajeczka z księżniczką oraz księciem, pełna słodkich (aż mdlących) opisów pięknej miłości w której nie brakuje zwrotów akcji, dramatu czy napięcia ale finalnie i tak kończy się dobrze.
Wyrosłam z takich bajeczek

Nie można nie przeczytać ostatniej części serii.
Mimo że czasami bawiło lub wręcz irytowało mnie zachowanie bohaterki to koniec wzruszył do łez. Dwa zakończenia to dobry pomysł.

Wszystko, co napisałam o pierwszym i drugim tomie wciąż podtrzymuję. To był kawał wybornie dobrej literatury!
Należy szczególnie mocno docenić jak autorka poradziła sobie z wątkiem, od którego cała powieść się zaczęła, a mianowicie z wątkiem walki z otyłością. Muszę przyznać, że trochę bałam się, że będzie to droga pełna sukcesów, a potem poznamy życie szczupłej, zupełnie...

Ciekawe zakończenie trylogii o Katarzynie ciekawy zabieg autorki, gdzie każdy może wybrać zakończenie.
Polecam

Bardzo urocza,ciepła,mądra i przepiękna książka opowiadająca losy bohaterów Kasi i Maksa polubiłam ich natychmiast byli fajni,sympatyczni.
Urzekła mnie,zachwycona jestem tą książką pełna jest emocji,niezwykłych wrażeń,a także wzruszeń.
Bardzo mnie się spodobała.

Ostatnie spotkanie z sympatyczną Kasią i jej walką o siebie i swoje uczucie. Tym razem autorka trochę lepiej rozegrała sprawę akcji. Wreszcie się coś dzieje. Maks wyjechał do Włoch z Karoliną.Kasi nie daje spokoju zachowanie Karoliny, zaczyna więc własne śledztwo. Pomoc oferuje także przyjaciółka Zosia, która trafia na ciekawy trop.
Wreszcie trochę akcji co sprawia, że...

Dyskusje

• 2020