Szept wiatru

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Zawsze słuchaj głosu swego serca

5 Link do recenzji

Piękna optymistyczna powieść o przyjaźni i nadziei. Zawiera bardzo mądre przesłanie o tym , że zawsze warto słuchać głosu swojego serca.
Polecam

Przeczytałam z poczucia obowiązku dokończenia serii. Może kiedyś spodobałaby mi się ta bajeczka... bajeczka z księżniczką oraz księciem, pełna słodkich (aż mdlących) opisów pięknej miłości w której nie brakuje zwrotów akcji, dramatu czy napięcia ale finalnie i tak kończy się dobrze.
Wyrosłam z takich bajeczek

Nie można nie przeczytać ostatniej części serii.
Mimo że czasami bawiło lub wręcz irytowało mnie zachowanie bohaterki to koniec wzruszył do łez. Dwa zakończenia to dobry pomysł.

Wszystko, co napisałam o pierwszym i drugim tomie wciąż podtrzymuję. To był kawał wybornie dobrej literatury!
Należy szczególnie mocno docenić jak autorka poradziła sobie z wątkiem, od którego cała powieść się zaczęła, a mianowicie z wątkiem walki z otyłością. Muszę przyznać, że trochę bałam się, że będzie to droga pełna sukcesów, a potem poznamy życie szczupłej, zupełnie...

Ciekawe zakończenie trylogii o Katarzynie ciekawy zabieg autorki, gdzie każdy może wybrać zakończenie.
Polecam

Bardzo urocza,ciepła,mądra i przepiękna książka opowiadająca losy bohaterów Kasi i Maksa polubiłam ich natychmiast byli fajni,sympatyczni.
Urzekła mnie,zachwycona jestem tą książką pełna jest emocji,niezwykłych wrażeń,a także wzruszeń.
Bardzo mnie się spodobała.

Ostatnie spotkanie z sympatyczną Kasią i jej walką o siebie i swoje uczucie. Tym razem autorka trochę lepiej rozegrała sprawę akcji. Wreszcie się coś dzieje. Maks wyjechał do Włoch z Karoliną.Kasi nie daje spokoju zachowanie Karoliny, zaczyna więc własne śledztwo. Pomoc oferuje także przyjaciółka Zosia, która trafia na ciekawy trop.
Wreszcie trochę akcji co sprawia, że...

Na półkach: , , , , ,

W trzeciej części cyklu dużo się dzieje,dlatego czytało mi się ją szybko.
Katarzyna z desperacją walczy o swoją pierwszą i gorącą miłość Maksymiliana, napotykając po drodze wiele trudności.
Musi jednocześnie borykać się ze swoją nadwagą, bo niestety, ale "zajada "swoje problemy.
Nie wiem, czy autorka pisząc dwa różne zakończenia, zrobiła dobrze.
Ja tego nie lubię, więc ...

Sylwia Trojanowska to autorka, która piszę uczuciami, o emocjach, które wywoływane są w nas przez wszelkie impulsy z otoczenia. Historia Katarzyny Laski od początku wstrząsnęła mną dogłębnie bowiem, pierwszy raz w życiu czułam się jakby autorka książki, opowiadała moją historię. Powieść ta porusza problem poważny, bo co kilka osób w naszym kraju dotkniętych jest nadwagą...

Człowiek dla dobra dziecka jest w stanie zrobić naprawdę wiele. Jest w stanie poświęcić wszystko, nawet swoją największą miłość. Maks dokonuje takiego poświęcenia. Przekłada zdrowie jeszcze nienarodzone dziecka nad swoje szczęście. Odseparowuje się na daleka odległość od Kasi, aby tylko uchronić to co niewinne. Wie, że Karolina jest nieobliczalna i jedynym wyjściem wydaje...

Dyskusje

• 2018