Teraz i na zawsze

Okładka książki Teraz i na zawsze Danielle Steel
Okładka książki Teraz i na zawsze
Danielle Steel Wydawnictwo: Świat Książki literatura piękna
Now and forever
Świat Książki
2006-01-01
1995-01-01
Maria Grabska-Ryńska
rodzina uczucia

Ciężko się czytało o więzieniu, gwałcie, sprawie sądowej... W ogóle sprawa tego gwałtu jakaś taka strasznie wstrząsająca była, chociaż ja dalej nie wiem, dlaczego wyrok był skazujący... Końcówka mnie trochę zaskoczyła, bo oczywiście stawiałam na coś innego ;)

Dobrze się czyta aczkolwiek przewidywalna.... po paru książkach wyczuwa się że Steel jest doświadczoną kobietą, wie o czym pisze tylko ciągle wszystko przewidywalnie.Wątek Ian i Jess średni,niby utrzymanek, niby nie chce nim być itd..itp. Oczywiście wszystkie kobiety w książkach Steel szybko poznają zastępniki w dodatku wspaniałe zastępniki gdy ich związek się sypie..mało to dla mnie naturalne. Reasumując można poczytać dla relaksu,a audiobook świetna sprawa na spacery z psem:)

Ta książka jest tak słaba, że aż nie wiem jak streścić jej głupotę.

Kobieta - prowadzi własny biznes, z powodzeniem, ale nie potrafi niczego załatwić, emocjonalnie jest dzieckiem i ucieka w świat leków. Jej oparciem jest Ian, który poświęca jej całą uwagę i koniecznie musi być na każde jej zawołanie. Nie przeszkadza mu to hojną ręką rozdawać na pierdoły jej ciężko zarobione pieniądze, a sam nie kwapi się do pracy, no chyba, że do jego wielkiej pasji, czyli pisania.

Mężczyzna - niby wsparcie i opoka dla Jess, ale siedzi na garnuszku żony i obrażony jest na nią, że ona nie pozwala mu pracować - myślałby kto. Biedak, niby żona wierzy w jego talent, jednak wypomina mu, że nie potrafi niczego napisać.

Długo można by wymieniać takie idiotyczne elementy ich egzystencji, ale szkoda na to czasu.

Ta książka jest tak słaba, że aż nie wiem jak streścić jej głupotę.

Jak każda książka Steel,godna polecenia na chmurne popołudnie

Jak każda książka Steel,godna polecenia na chmurne popołudnie

Super książka i super się czyta polecam :)

Super książka i super się czyta polecam :)

Pozycja jakże ujmująca, pokazująca, że prawdziwe uczucie może pokonać wszystko..
Bardzo mnie ta książka wciągnęła, jest już kolejną przeczytaną tej autorki, jedyne czego mi brakowało, to odkrycie prawdziwych powodów, dla których Margaret wsadziła Iana do więzienia..

Generalnie szczerze mogę ją polecić, czyta się ją lekko i jest wręcz idealna na długie jesienno-zimowe wieczory

Powieść 3
NOW AND FOREVER
film
inne wydanie

Powieść 3
NOW AND FOREVER
film
inne wydanie

Jessika i Ian sa mlodym szczesliwym malzenstwem.Kobieta z ktora Ian zdradza Jessike oskarza go o gwalt ktorego nie popelnil.Jego pobyt w wiezeniu niemal niszczy ich zycie.Lecz w calym tym nieszczesciu na nowo analizuja swoje zycie i wiedza juz jakich bledow nie popelniac aby byc szczesliwymi i spelnionymi ludzmi.Nie wiem czy potrafilabym wybaczyc zdrade malzenska jak glowna bohaterka lecz koniec mnie wzruszyl.

"Teraz i na zawsze" to zdecydowanie mój numer jeden! Powieść pełna pasji, emocji, miłości ponad wszystko, zatracenia, ale i nowych nadziei.
Książka zaskakująca, wzruszająca i nietuzinkowa to na pewno! Pokazuje jak jeden moment może zaważyć na dalszym życiu. Podsuwa wiele pytań dotyczących tego, co my zrobilibyśmy w danej sytuacji.

Polecam nawet mężczyznom!

Polecam nawet mężczyznom!

• Danielle Steel
  • 2015
  • Steel Danielle

Dodaj cytat z książki Teraz i na zawsze