Rynek sztuki w Polsce

sztuka
Wydawnictwo Naukowe PWN
2016-10-12
2016-10-12

Bardzo dobry przewodnik po rynku sztuki w Polsce. Sporo interesujących rad i spostrzeżeń. Dodatkową wartość stanowi indeks literatury, osób i rzeczy. Stanowi doskonałą publikację dla początkujących. Polecam.

Doskonały przewodnik po świecie sztuki w Polsce. Rzeczowo,ciekawie,obszernie. Szczególnie przydatna początkującym. Zabrakło mi jedynie większej ilości ilustracji i zdjęć.

Dodaj cytat z książki Rynek sztuki w Polsce