Jak zacząć biegać?

TreningBiegacza.pl
bieganie sport jak zacząć biegać trening dieta kontuzje technika biegu
sport
bieganie sport jak zacząć biegać trening dieta kontuzje technika biegu

Niedawno zacząłem biegać i szukałem jakieś literatury która pomoże mi to moje bieganie ukierunkować. Sięgnąłem i nie żałuję, każdy wyciągnie z niej coś dla siebie, kilkanaście lub kilkadziesiąt(bynajmniej dla mnie wskazówek) które przydadzą się dla ludzi zaczynających przygodę z bieganiem. Nie jest to wyczerpująca pozycja ale jak zauważają autorzy na samym początku nie taka...

Świetny poradnik! Bardzo motywujący i konkretny. Ładnie (czytelnie) wydany, z tabelkami, podsumowaniem każdego rozdziału. Jeśli chcesz znaleźć coś konkretnego, szybko to odnajdziesz wśród np. pogrubionej czcionki.
Jest o technice biegania, o diecie, o kontuzjach, ćwiczeniach, sporo tu dobrych rad i - a może przede wszystkim - rozpisany plan treningowy dla każdego!
Jedyny...

Poradnik „Jak zacząć bieganie” – jak autorzy sami piszą – przeznaczony jest dla osób początkujących. Czytelnicy znajdą tu wiele przydatnych rad i odpowiedzi na pytania, które na pewno zrodziłyby się w trakcie treningu, wówczas oszczędzi im to czasu na wertowanie kolejnych stron www. Poradnik przeprowadza czytelnika „za rączkę” przez kolejne etapy wdrażania biegania – i to...

• SPORT
  • Do kupienia
  • Poradnik
  • Bieganie
  • Chcę w prezencie
  • 2017
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Jak zacząć biegać?