Nocny prześladowca

Chris Carter Wydawnictwo: Sonia Draga Cykl: Robert Hunter (tom 3) Seria: Thriller kryminał, sensacja, thriller
The Night Stalker
2016-12-21
2015-01-21
Data 1. wydania:
2011-01-01
Katarzyna Procner-Chlebowska
Sonia Draga
thriller obsesja policja psychopata psychoza seryjny zabójca strach śledztwo zabójstwo zagadka kryminalna
The Night Stalker
Robert Hunter (tom 3)
kryminał, sensacja, thriller
2016-12-21
Katarzyna Procner-Chlebowska
Thriller

Nie wiem jak mogłam żyć, nie znając książek Chrisa Cartera.
Dobrze, że kupiłam od razu osiem części.
Teraz jedynie muszę walczyć z pokusą, żeby nie czytać ich, jedna po drugiej, a dawkować sobie w odstępach, tę niebywale przyjemną dla mnie lekturę.

Intrygująca aż do samego końca. Ciekawi bohaterowie i wartka akcja. Na pewno sięgnę po kolejne części.

To moja pierwsza przeczytana książka tego autora. Jest mocna,elektryzująca,wciągająca ale też brutalna,pokazuje niebywałe okrucieństwo.

Kolejna książka Pana Chrisa Cartera i kolejna bardzo dobra pozycja.
Trzymająca w napięciu od pierwszej strony.
Interesująca do ostatniej strony.
Autor trzyma poziom!
Zdecydowanie polecam!

Każda kolejna część coraz bardziej obrzydliwa Szału nie ma, ale czytam dalej, co zrobić

Po prostu uwielbiam thillery tego autora! Trzymają w napięciu do ostatniej strony.

Na półkach: , , , ,

To juz trzeci tom i nadal jest fajnie choć historia bardzo nieprawdopodobna.

Oj Robercie Robercie. Nie masz ty szczęścia do kobiet.

Kolejny tom za mną i tak jak w poprzednich historia trzymała w napięciu. Pomysł na zbrodnię obrzydliwy. Nie mogę doczekać się przeczytania kolejnych książek z tej serii.

Chris Carter znów daje przykład swojej niezawodności. Jest to kolejny tom, sprawiający, że aż nie chce nie od niej "oderwać". Zdecydowanie polecam.

Dyskusje

2 814