Nocny prześladowca

Chris Carter Wydawnictwo: Sonia Draga Cykl: Robert Hunter (tom 3) Seria: Thriller kryminał, sensacja, thriller
The Night Stalker
2016-12-21
2015-01-21
Data 1. wydania:
2011-01-01
Katarzyna Procner-Chlebowska
Sonia Draga
thriller obsesja policja psychopata psychoza seryjny zabójca strach śledztwo zabójstwo zagadka kryminalna
The Night Stalker
Robert Hunter (tom 3)
kryminał, sensacja, thriller
2016-12-21
Katarzyna Procner-Chlebowska
Thriller

Chris Carter szturmem wdarł się na listę moich ulubionych autorów i coś czuję, że póki nie przeczytam wszystkich obecnie dostępnych książek z serii będę co chwilę wracać, bo wciąż chcę więcej. Mój zryty mózg pragnie więcej morderstw i zbrodni, bo nawet jak zacznę nową książkę, chcę jak najszybciej wrócić do losów Huntera i Garcii. Tym razem zbrodnia wydaje się gorsza, gdyż...

Kolejny thriller z Hunterem w roli głównej. Tym razem „super inteligentny” detektyw z wydziału zabójstw, który „dużo czyta” i wszelaką wiedze właśnie posiada z książek, musi poradzić sobie z psychopatą, który podąża śladem wielce utalentowanych artystycznie i muzycznie kobiet, które mają bardziej lub mniej udane życie prywatne jednak obnoszą sukcesy w życiu zawodowym.
Ten...

Los Angeles to miasto, które niestety może poszczycić się jednym z najwyższych wskaźników przestępstw. Miasto jest wylęgarnią wariatów, którzy czerpią rozkosz z zadawania cierpienia innym ludziom. Robert Hunter i Carlos Garcia ze specjalnej jednostki wydziału zabójstw, która specjalizuje się w ciężkich morderstwach, przywykli do oglądania brutalnych miejsc zbrodni. Przez...

"Nocny prześladowca" Chrisa Cartera czyli tom 3 w którym oczywiście rozwiązujemy kolejną zagadkową i jakże brutalną sprawę morderstwa młodych kobiet, którym zaszyto usta i kroczę.
Czytając książki Cartera czuje to coś, ten dreszczyk emocji, to zaciekawienie, z każdą częścią kibicuje bohaterom jeszcze bardziej.
Sam fakt, że nie mogę się od nich oderwać mówi sam za...

Wyjątkowo solidny kryminał. Trzyma w napięciu, od pierwszej do ostatniej strony. Zaskakujące zakończenie. Widać, że książkę pisał specjalista od kryminałów.

Przeciętna i taka, o której się zapomina.

Nic dziwnego że nie mogłam się oderwać od czytania skoro książkę napisał psycholog kryminalny który przesluchiwal seryjnych morderców.Lekturę również polecam kinomaniakom uwielbiajacym dobre thrillery.Serdecznie polecam ;)

Główny wątek fabularny mnie zmiażdżył. Warto

Nie wiem jak mogłam żyć, nie znając książek Chrisa Cartera.
Dobrze, że kupiłam od razu osiem części.
Teraz jedynie muszę walczyć z pokusą, żeby nie czytać ich, jedna po drugiej, a dawkować sobie w odstępach, tę niebywale przyjemną dla mnie lekturę.

Intrygująca aż do samego końca. Ciekawi bohaterowie i wartka akcja. Na pewno sięgnę po kolejne części.

Dyskusje

2 927