Kup teraz - 10 ofert w cenie od 25.70 zł do 44.10 zł

Robert Stiller
Kos
literatura piękna
Robert Stiller

Pierwszy z zamierzonych trzech tomów z wyborem opowiadań i nowel Londona w rewelacyjnym przekładzie Roberta Stillera. Ukazał się w tej serii "Kaftan okrucieństwa", natomiast na "Wyspiarską przygodę" nie trafiłem - chyba nie została wydana; Stiller zmarł w 2016 r.
23 z prawie dwustu wydanych opowiadań, krótkich - na kilka stron, i nieco dłuższych, o różnorodnej tematyce i...

• Opowiadania/Nowele
  • Przygoda/awanturnicze
  • Westerny
  • Chcę kupić
  • Literatura piękna
  • Obyczajowe
  • J. London

Dodaj cytat z książki Opowieści z całego świata