Your Code as a Crime Scene: Use Forensic Techniques to Arrest Defects, Bottlenecks, and Bad Design in Your Programs (The Pragmatic Programmers)

Adam Tornhill Wydawnictwo: Pragmatic Bookshelf informatyka, matematyka
Data 1. wydania:
angielski
Pragmatic Bookshelf
programowanie
informatyka, matematyka
angielski
programowanie

Informacje i techniki opisane w książce są niezwykle przydatne podczas analizy kodu, szukaniu problemów, które się w nim kryją oraz podejmowaniu decyzji odnośnie priorytetów. Bardzo istotne jest podkreślanie, że to co się dzieje w kodzie to nie tylko wymagania, ale również ludzie i struktura organizacji.

Jedyną wadą moim zdaniem jest duża powtarzalność tych samych...