Lego Star Wars. Słownik ilustrowany - uzupełniony i rozszerzony

Ameet
2014-10-17
2014-10-17
praca zbiorowa
słownik ilustrowany star wars dla dzieci lego

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Odwiedź mnie na fb: https://www.facebook.com/KsiazkiIlubCzasopisma

Książka, opatrzona wstępem i tablicami, na których zamieszczono w porządku chronologicznym wszystkie wypuszczone na rynek zestawy klocków (oczywiście tylko do daty publikacji słownika), opisuje nie tylko same klocki, ale i filmowe postacie, miejsca i pojazdy. Młody czytelnik znajdzie więc informacje o żaglowej barce Jabby, Gwieździe Śmierci, ale i o Obi-Wanie Kenobim czy Hanie Solo. Wydawcy znaleźli miejsce także dla wywiadu z kierownikiem projektantów LEGO Star Wars.
Tekst książki dostosowany jest do wieku odbiorców czyli dzieci powyżej 7 roku życia, myślę, że i młodsze maluchy próbujące swoich sił w czytaniu też podołają. Jak dla mnie taki słownik ilustrowany doskonale nadaje się jako zachęta do czytania. Dużo kolorowych obrazków, łatwy w odbiorze tekst, a przede wszystkim temat odnoszący się do zainteresowań (jeżeli dziecko lubi Star Wars) może nakłonić do czytania nawet najbardziej opornych.

Odwiedź mnie na fb: https://www.facebook.com/KsiazkiIlubCzasopisma

Dodaj cytat z książki Lego Star Wars. Słownik ilustrowany - uzupełniony i rozszerzony