The Hating Game

Sally Thorne Wydawnictwo: William Morrow Paperbacks literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
William Morrow Paperbacks
literatura kobieca romans współczesny praca humor zabawna romans biurowy
literatura obyczajowa, romans
angielski
literatura kobieca romans współczesny praca humor zabawna romans biurowy

"Wymyśliłam teorię. Między nienawidzeniem kogoś a byciem w nim zakochaną istnieje mnóstwo łudzących podobieństw."

Bohaterami "Wrednych Igraszek" autorstwa Sally Thorne są
Lucy i Joshua, czyli dwójka asystentów, którzy pracują naprzeciwko siebie w wydawnictwie i prowadzą ze sobą Grę w Spojrzenia.
Co najważniejsze - Lucy i Joshua się nienawidzą.
Jednak, jak to w życiu bywa,...

Mimo cukierkowego zakończenia nie spodziewałam się, że aż tak mnie wciągnie. Ciekawie rozbudowana fabuła. Bohaterów można polubić.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Zabawna, wciągająca i urocza.
Bohaterowie, których da się lubić, choć nie są bez wad. Jeśli o mnie chodzi z zapartym tchem i wypiekami na twarzy śledziłam poczynania tej dwójki. Fajnie poprowadzona historia, w której uczucie między naszymi protagonistami stopniowo się rozwija, przez co napięcie powoli wzrasta i trudno się od tej historii oderwać.

🔥🔥RECENZJA 🔥🔥
" WREDNE IGRASZKI "
Autor : Sally Thorne
@sallythorneauthor
Wydawnictwo : REBIS
@dom_wydawniczy_rebis

"Miłość i nienawiść to lustrzane wersje jednej i tej samej gry - w której po prostu musisz wygrać i już. "

Lucy Hultton asystentka Helene Pascal jednej z dwóch prezesów Bexley&Gamin.
Jest przemiłą, zabawną z sercem na dłoni kobietą, która ma również swoje...

Jezu tak się dłużyło przez opisy, że musiałam podganiać. Nie lubie gdy muszę się zastanawiać po tak długim opisie co ktoś powiedział i w ogóle o co chodzi. Bohaterowie świetni w kwestii humoru, ale później co gość odwalał to nie mam pytań. Chyba bardziej go wolałam na początku. Nie mniej jednak, jeśli ktoś lubi rozlazłe opisy na 3 strony, nie gubiąc wątku to polecam, bo...

Lekka i przyjemna lektura. Sprzeczki miedzy bohaterami są urocze i zabawne. Moim zdaniem książka jest warta polecenia <3.

Książka jest lekka, zabawna i wciągająca. Fabuła jest bardzo prosta, ale mega mnie zauroczyła. Bohaterowie są super, bo mają wady i są ich świadomi. Męski bohater w romansach jest często przedstawiany jako ideał mężczyzny, natomiast tutaj mamy Josha, który jest przystojny, ale ma trudny charakter przez co ludzie go nie lubią. Znowu Lucy jest sympatyczna, ale ma swoje...

Bardzo fajna ksiązka, zabawna i momentami wzruszająca.
Szybko sie czyta.

Ale się uśmiałam;) a do zakończenia co jakiś czas wracam i czytam jeszcze raz

Zabawna, lekka jak piórko.

• 2018
  • 2020