Motylem byłaś

Psychoskok
biografia piosenkarka estrada motylem byłaś kawiarenki
biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia piosenkarka estrada motylem byłaś kawiarenki

,,Motylem byłaś...” to połączenie wywiadów i wspomnień dotyczących wokalistki z osobistymi refleksjami autorki, Olgi Oleniec. Jej cenne spostrzeżenia sprawiają, że książka ta nie jest jedynie przytoczeniem suchych faktów z życia piosenkarki, ale także próbą zrozumienia procesów psychologicznych wspólnych zarówno dla Olgi jak i bohaterki. Jest to książka, która pozwala...

więcej mniej