Rewolucja Francuska wobec religii katolickiej i jej duchowieństwa

Józef Sebastian Pelczar Wydawnictwo: Dom Wydawniczy ''Ostoja'' historia
historia
2011-01-01
9788388020032
rewolucja francuska

Dobra książka opisujące istotę oraz cel rewolucji francuskiej pod znanymi hasłami tejże rewolucji przeciwko Kościołowi, a właściwie jej zniszczeniu.

Tytuł książki świetnie oddaje jej treść, jest to zapis represji jakie zostały nałożone na kler i katolików w czasie trwania rewolucji a także świadectwo owego słynnego rewolucyjnego pożerania własnych dzieci.

Żenująca twórczość propagandowa fanatyka religijnego zniewolonego przez watykańskiego okupanta. Z naukowego punktu widzenia - gniot. Wyłącznie dla fanatyków religijnych.

Przedstawiona w skrócie rewolucja francuska i jej owoce dotyczące Kościoła Katolickiego

• 2021
  • Chcę kupić