Nauczyciel wczesnej edukacji wobec zmian społeczno-kulturowych

Okładka książki Nauczyciel wczesnej edukacji wobec zmian społeczno-kulturowych
Aleksandra FeliniakWiesława Leżańska Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego Seria: Wczesna Edukacja nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Wczesna Edukacja
Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
2016-01-01
2016-01-01
nauczyciel pedagogika nauczanie początkowe szkoła
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę