Nie, nigdy! Nie wolno zabijać dzieci!

Okładka książki Nie, nigdy! Nie wolno zabijać dzieci! Stanisława Leszczyńska
Okładka książki Nie, nigdy! Nie wolno zabijać dzieci!
Stanisława Leszczyńska Wydawnictwo: Wydawnictwo Sióstr Loretanek biografia, autobiografia, pamiętnik
Wydawnictwo Sióstr Loretanek
1991-01-01
1991-01-01
położna Oświęcim porody dzieci Mengele

Ta niewielka broszurka zawiera - oprócz własnoręcznie skreślonego przez p. Stanisławę życiorysu - jej słynny „Raport położnej z Oświęcimia”, a także parę innych drobnych materiałów o niej. Stoi u mnie na półce od bardzo dawna, a sięgnełam po nią teraz, żeby uzupełnić brakujące dane na lc.
Młodsze pokolenie, pytające często na portalach internetowych o książki o obozach, znajdzie tu informacje z pierwszej ręki.

Ta niewielka książeczka porusza do głębi. Stanisława Leszczyńska fascynuje swoim ogromem miłości, ktorym obdarowuje innych w czasach pobytu w Oświęcimiu... pobudza do głębokiej refleksji.

Mocna, bardzo mocna w swojej wymowie opowieść. Stanisława Leszczyńska nie jest postacią powszechnie znaną, ale potrafi przemówić z głębi serca, z pokładów niezmierzonej miłości.

• Na regale z książkami znajdują się
  • Literatura faktu
  • Religijne
  • Brak w bibliotece
  • Może kiedyś

Dodaj cytat z książki Nie, nigdy! Nie wolno zabijać dzieci!