Nawiedzony

Okładka książki Nawiedzony Linda Winstead Jones
Okładka książki Nawiedzony
Linda Winstead Jones Wydawnictwo: HarperCollins Cykl: Raintree (tom 2) Seria: New York Times Bestselling Authors: Paranormal fantasy, science fiction
Raintree (tom 2)
2009-07-29
Elżbieta Chlebowska
nadprzyrodzone moce duchy miłość

Okładka książki Strefa mroku Evelyn Vaughn, Karen Whiddon, Linda Winstead Jones
Strefa mroku Evelyn Vaughn, Kare...
Okładka książki Tajemnice nocy Evelyn Vaughn, Karen Whiddon, Linda Winstead Jones
Tajemnice nocy Evelyn Vaughn, Kare...

Drugi tom serii Raintree.
Tym razem opowiedziana jest historia drugiego z braci - Gideona.
Akcja w tej książce rozgrywa równolegle do tych opisanych w Piekle.
Gideon Raintree ma moc władania piorunami oraz widzi duchy.
Na jego drodze staje uparta detektyw Hope Malory.
Moje zastrzeżenia są podobne, jak w tomie pierwszym.
Poza tym całkiem fajna książka. Idealna na relaks.
Nie martwcie się urwanym zakończeniem w tomie pierwszym, czy w tym. Wszystko wyjaśni się w trzeciej części - Sanktuarium.

Drugi tom serii Raintree.
Tym razem opowiedziana jest historia drugiego z braci - Gideona.
Akcja w tej książce rozgrywa równolegle do tych opisanych w Piekle.
Gideon Raintree ma moc władania piorunami oraz widzi duchy.
Na jego drodze staje uparta detektyw Hope Malory.
Moje zastrzeżenia są podobne, jak w tomie pierwszym.
Poza tym całkiem fajna książka. Idealna na relaks.
Nie...

Lepsza niż Piekło (I),chodzi o styl, więcej dialogów, mniej zbędnej narracji, cała trylogia dla mnie świetna, dziś skończę 3 część - wszystkie 3 przeczytałam w cztery dni, ale to tylko z braku czasu, bo inne obowiązki wzywały ;) takie dobre klasyczne umiejętności paranormalne jak w X-menach ;) ja lubie i polecam fanom gatunku

Najbardziej podoba mi się z całego cyklu ☺️

Najbardziej podoba mi się z całego cyklu ☺️

Szmirwa jakich mało! Ledwo musnęło mózg. Litery wielkie jak stodoły. Boli mnie każda przewrócona strona jako cios dla inteligencji człowieka!

Szybko sie czyta, jest nieprzewidujaca, zaskakujace zwroty akcji i sytuacje. Polecam!

Kompletnie nie jest powiązana z pierwszym tomem tej serii. Wydarzenia właściwie rozgrywają się w tym samym czasie co w pierwszym tomie. I kończy się dokładnie w tym samym punkcie czasowym. Inny autor, inny styl pisania. Dla mnie z jednej strony gorsza niż 1 tom, z drugiej - czyta się jeszcze szybciej.
Fajne romansidełko, z magią w tle, które miało wprowadzać "dreszczyk" emocji związanej z morderstwami. To akurat wyszło średnio. Ale i tak biorę się za 3 część :D

Fajne romansidełko, z magią w tle, które miało wprowadzać...

Drugi tom z cyklu 'Raintree" jak i pierwszy okazał się bardzo przyjemny i szybko czytający tzn. w przeciągu jednego dnia da się książkę pochłonąć. Fajna, lekka przyjemna i nawet godna polecenia jednak z wielkim minusem (jak dla mnie) prawdziwa akcja jest bardzo króciutka, chociaż w tym tomie mamy do czynienia z detektywem ,a więc mamy jej więcej niż w pierwszym . Zobaczymy jak będzie to w trzecim....

Super książka, bardzo fajnie i szybko się czyta. A najlepsze, że w Inter Marche kosztowała 4.99zł!

Druga po Piekle Lindy Howard książka o ludziach obdarzonych nadprzyrodzonymi zdolnościami,choć piszę ją kto inny opowiada o kolejnym Panu Raintre,tym razem mamy do czynienia z Gideonem,który poza paranormalnymi zdolnościami stara się być dobrym człowiekiem i uczciwym detektywem.Pewnego dnia pojawia się niespodziewanie Ona,no i nic już nie jest takie jak wcześniej,a może nawet wszystko się bardziej komplikuje.
Niemniej jednak przeczytałam jednym tchem, polecam.

Bardzo cikawa książka polecam jeśli ktoś lubi takie literature.

Bardzo cikawa książka polecam jeśli ktoś lubi takie literature.

• Romans
  • Romans paranormalny