Kup teraz - 16 ofert w cenie od 6.99 zł do 28.00 zł

Koncert cudzych życzeń

Izabella Frączyk Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Stajnia w Pieńkach (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Prószyński i S-ka
Literatura polska
Stajnia w Pieńkach (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Literatura polska

Bardzo fajna historia, chociaz glowna bohaterka, Magda, na poczatku koszmarnie mnie denerwowala.
I zakonczenie z przytupem.

Pióro pisarki wspaniałe, ciekawie napisana książka, przepiękna, wzruszająca, dobrze się czyta. Zapewniła mi lektura przyjemne chwile oczarowała.

Magda to główna bohaterka powieści. Kobiecie początkowo wydaje się, że ma wszystko, czego potrzebuje: kochającego męża, dobre przyjaciółki i zadowalającą pracę, a w głowie nawet plany o powiększeniu rodziny. Wszystko zaczyna się zmieniać, kiedy w drzwiach jej mieszkania staje teściowa z walizkami. Leontyna to bardzo specyficzna starsza pani. Kobieta jest bardzo wierząca,...

Historia jakich wiele, bohaterka otrzymuje spadek, co pozwala jej zmienić całe życie, choć zupełnie przez przypadek. Z przyjemnością sięgnę po kolejne części.

Jest to scenariusz życiowy, który każdemu może się przydarzyć. Mąż - maminsynek jest na każde zawołanie swojej "mamusi". Robi wszystko, żeby ją uszczęśliwić, wręcz stawia na pierwszym miejscu. Żona - cudowna kobieta odkrywa jak oboje próbują nią manipulować. Ale stadnina (spadek) jak na początku nie była jej spełnieniem marzeń, tak z czasem stało się to jedyne miejsce,...

„Koncert cudzych życzeń” to opowieść tak prawdziwa, że z powodzeniem mogłaby wydarzyć się w życiu każdego z nas. To historia o walce o własne marzenia, ale również odzyskiwaniu zaufania do ludzi, którzy okazują się naszymi przyjaciółmi – i niekiedy bolesnym usuwaniu z życia tych, którzy potrafią nas tylko krzywdzić. Zdecydowanie tę książkę polecam szczególnie kobietom,...

Super książka! Naprawdę warta uwagi. Ciekawa fabuła, ryzyko które podejmuje główna bohaterka Magda z przejęciem stajni w Pieńkach po babci Feli jest wielkim wyzwaniem. I autorka wcale nie koloryzuje rzeczywistości. Pokazuje z jakimi problemami zmaga się bohaterka. Problemy różnego zakresu- uczuciowe, macierzyńskie troszkę też, relacji teściowa-synowa, związane z finansami i...

Ciekawa bohaterka, dobrze rozwijająca się akcja książki, myślę że dość realnie pokazuje dzisiejszą rzeczywistość w której żyjemy, polecam na długie wieczory, sięgam po kolejny tom.

Bardzo fajnie się zaczyna, wciąga bardzo. Przeczytana w momencie tak samo jak pozostałe części. Bardzo polecam, przyjemnie się czyta.

Świetna książka na chłodniejsze wieczory. Kolejna książka Izabelli Frączyk, która mnie pochłonęła od pierwszej strony.

• 2018
  • Literatura polska