#instaserial o miłości

Nicole Sochacki-Wójcicka Wydawnictwo: Roger Publishing biografia, autobiografia, pamiętnik
Roger Publishing
biografia, autobiografia, pamiętnik
2016-11-26

Nie czytam z reguły złych książek, jednak z racji tego, że jestem na studiach medycznych, a mamaginekolog jest dość popularną postacią w tych kręgach, postanowiłam sprawdzić, co napisała. Założyłam tu konto specjalnie po to, żeby napisać tę recenzję i mieć świadomość, że brnięcie przez to "dzieło" miało jakikolwiek sens - ja się przemęczyłam, Wy już nie musicie.
Mam pewne...

Każda strona była istną męczarnią. Nie wiem dlaczego bohaterka uznała, że chce siebie pokazać w jak najgorszym świetle- nic sama nie osiągnęła, wszystko zostało jej załatwione i do tego prawie to potrafiła zepsuć. Chwalenie się oddaniem za które płacą rodzice też nie jest wyczynem, sama był dała milion na bezdomnych, jakby rodzice mi go dali.
A nazywanie jej dobrym...

Trzeba wziąć poprawkę na to, że to nie typowa książka ale zbitek tekstów z instagrama wtedy jakoś to ujdzie, ale literaturą bym tego nie nazwała.
Niektórzy mogą mieć problem ze strawieniem.

Autorka jest wspaniałą osobą, biznesswoman, lekarką, być może też kucharką, ale lepiej dla wszystkch by było gdyby instaserial został na instagramie.
Nie umiem odłożyć książki w połowie więc spędziłam wieczór czytając te infantylne wypociny. Jedyne emocje jakie mi towarzyszyły to złość na siebie, że to czytam.

Nudne. Cieżko się utożsamić z główną bohaterką, która jest powierzchowna i infantylna. Czas stracony który nigdy nie wróci.

Jest swietna lekarka i niesamowicie uparta kobieta.

Język bardzo instagramowy, więc książka może nie powala stylem pisania autorki, jednak sama historia jak z filmu romantyczno-komediowego. Śmieszna i czasami aż zadziwiająca. Mama-ginekolog pokazała jak bardzo jest szalona - ale może w tym szaleństwie jest metoda? W końcu jest to historia z happy-endem, bo Nicole z mężem są w dalszym ciągu razem, a nawet doczekali się dwójki...

Książka idalna na poprawę humoru.
Polecam!

Książka pod względem literackim słaba, choć życie pani Sochacki bujne. Nie odpowiada mi formuła instagramowych wzmianek, pytanie na końcu rozdziałów celowo pomijałam, by nie psuć sobie ciekawości odkrywania kolejnych stron. Czyta się szybko, ale sama książka jest " na siłę". Nie zmienia to jednak faktu, że autorka jest postacią barwną i doceniam to, że wykorzystuje swoją...

Grafomania. Nie rozumiem jak osoba wykształcona mogła popełnić coś takiego. Jakbym czytała wynurzenia trzynastolatki. Niestety bardzo niski poziom.

Dyskusje

1 297
  • 2019
  • 2018
  • 2019
  • 2020
  • Ebook

Dodaj cytat z książki #instaserial o miłości