#instaserial o miłości

Nicole Sochacki-Wójcicka Wydawnictwo: Roger Publishing biografia, autobiografia, pamiętnik
Roger Publishing
biografia, autobiografia, pamiętnik
2016-11-26

Myślałam, że po "365 dni" nic mnie już nie zaskoczy.

Myliłam się.

Książka - lekka, taka na wakacje na plażę lub do kubka kakao w zimowy wieczór. Wiele elementów historii znałam już z Instagrama, ale fajnie było przeczytać w całości.

Książka przypomina mi powieść "Piosenki dla Pauli" Blue Jeans. Obie te pozycje łączy to, że ich autorzy zaczynali pisać historię w Internecie a później zostały one wydane w tradycyjnej formie. "Piosenki..." nie dokończyłam, zabił mnie infantylny język i długość książki. #instaserial stanowi 1/3 "Piosenek" - dokończyłam, ale na każdej stronie e-booka łapałam taki cringe, że...

Szukałam prostego czytadła i wpadła mi w oko akcja na WOŚP. Sama historia w miarę ciekawa, ale sposób pisania pozostawia wiele do życzenia... Szkoda, że przenosząc historię z instagrama do książki autorka nie zdecydowała się zrezygnować z infantylnych pytań na koniec każdego rozdziału i zmienić stylistyki na przystającą do tekstu drukowanego.
Chociaż dobrze, że dochód...

Bardzo dawno nie czytałam nic tak złego. Szkoda czasu na czytanie tego żenującego opowiadania.

Infantylna historyjka dla nastolatek. Wkurzające pytania po każdym „rozdziale”. Nie każda historia miłosna zasługuje na publikację. Jedyne pocieszenie, że pieniądze na pakiet książek w tym za tą poszedł na WOŚP

Jestem zażenowana tą historią. Pocieszające jest to, że książkę kupiłam aby wesprzeć WOŚP. I to jest jedyny plus.

Czyta się migiem, typowe love story, które wydarzyło się naprawdę. Dla mnie zbyt proste,denerwujące pytania na końcu każdego rozdziału,infantylne zachowania głównej bohaterki lekko żenują. I choć historia z jednej strony wciąga to po każdym rozdziale miałam ochotę odłożyć książkę. Przeczytałam i nie żałuję, bo chociaż z czystym sumieniem mogę wystawić taką ocenę. Nie jest...

Szkoda czasu, energii i pieniędzy. Książka nie posiada żadnych walorów literackich, napisana przez kogoś, kto ani nie ma wiedzy ani warsztatu z zakresu literatury. Tekst czyta się źle, wszechobecne błędy stylistyczne i brak spójności sprawiają, że lektura jest męcząca. Fabuła nie dostarcza rozrywki, a jedynie wywołuje antypatię w stosunku do głównej bohaterki i nieustanną...

Ta historia miłosna, zamiast łez wzruszenia, wywołuje jedynie ciarki żenady.

Dyskusje

1 467
  • 2019
  • 2018
  • 2019
  • 2020
  • Ebook
  • E-book

Dodaj cytat z książki #instaserial o miłości