Jak płatki śniegu

Okładka książki Jak płatki śniegu
Denise Hunter Wydawnictwo: Dreams Cykl: Summer Harbor (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Summer Harbor (tom 1)
Falling Like Snowfalkes
Dreams
2017-01-16
2017-01-16
Anna Rojkowska
romans romans chrześcijański beletrystyka chrześcijańska powieść chrześcijańska powieści chrześcijańskie powieść obyczajowa obyczajowe powieść religijna miłość

2022

Na półkach: , , , ,

Książka wciągająca, klimatyczna i bardzo ujmująca.
Po pierwsze, akcja jest ciekawa i czyta się ją na jednym wdechu.
Po drugie, wpisanie książki w czas świąteczny i to w dodatku w małą nadmorską miejscowość dodaje jej sielskiego i zachwycającego klimatu.
Po trzecie bohaterowie, którzy mają swoje tajemnice. Wiele się dzieje, zmienia.
Czekam na kolejną część i z czystym...

2086

Świetna powieść, w klimacie powieści Sparksa, którego uwielbiam. Romans, dramat oraz thiller, sensacha w jednym - kocham takie połączenia.

Przesympatyczna zimowa opowieść. Mimo, ze wiadomo jak się to wszystko skończy i tak jest to fajna kobieca książka, idealna na ponury jesienny wieczór.

Eden ucieka przed okrutna przeszłością wraz z synkiem. Gdy popsuł się jej samochód i z naprawą zejdzie pare dni, kobieta zostaje okradziona. Znajduje prace przy opiece starszej kobiety. Nie spodziewa się jednak że miedzy nią a siostrzeńcem staruszki rozkwitnie uczucie. Bardzo dobra książka, polecam

Gdyby całość była tak ciekawa, jak ostatnie czterdzieści stron, nie miałabym obiekcji.
Początek był nudnawy, trzeba bylo wiele cierpliwości, aby przekonać się do atmosfery Summer Harbour i jego mieszkańców.
Główna postać Eden, także nie dała poznać się od razu, mimo wszystkiego co przeszła, nie miała w sobie wystarczającego hartu ducha.
Z początku nic mi się nie kleiło.
Z...

"Jak płatki śniegu" to przyjemna historia o mieszkańcach małego przymorskiego miasteczka Summer Harbor. W Summer Harbor, czas mija zupełnie inaczej, a jego mieszkańcy są dla siebie jak jedna wielka rodzina, wszyscy znają się od dziecka i mimo różnicy w poglądach są gotowi stanąć za sobą murem. Jedną z takich właśnie rodzin, jest rodzina Callahanów, trzech braci i ich...

zimowa aura i piękna historia o miłości

Historia jak wiele innych, niczego spektakularnego się po tej pozycji nie spodziewałam. Trzeba jednak przyznać, że wątek kryminalny całkiem przyjemny, nie jest oczywiste od początku co się stanie. Wyjątkowo mnie jednak zawiodła totalna bezbarwność bohaterów. Wszystko pisane na jedno kopyto. A miłość wzięła im się z kilku spojrzeń i całusa pod jemiołą. Błagam was, litości....

Słabiutkie i nijakie. Niby bohaterowie mają realne problemy, ale nie przekonują do siebie czytelnika. I te koszmarne odwołania do Bibli i religii - czułam się na siłę nawracana!

• 2018
  • 2019
  • Świąteczne
  • 2017
  • 2021

Dodaj cytat z książki Jak płatki śniegu