Jak płatki śniegu

Okładka książki Jak płatki śniegu Denise Hunter
Okładka książki Jak płatki śniegu
Denise Hunter Wydawnictwo: Dreams Cykl: Summer Harbor (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Summer Harbor (tom 1)
Falling Like Snowfalkes
Dreams
2017-01-16
2017-01-16
Anna Rojkowska
romans romans chrześcijański beletrystyka chrześcijańska powieść chrześcijańska powieści chrześcijańskie powieść obyczajowa obyczajowe powieść religijna miłość

wciągnęła mnie bez reszty. Razem z bohaterami przeżyłam niepokój i lęk, czułam tęsknotę za domem i miłością.

Książka, która pokazuje czym jest prawdziwa wolność i miłość.

Książka, która pokazuje czym jest prawdziwa wolność i miłość.

Książka dużo traci na lektorze. Może byłaby lepsza w odbiorze gdyby czytać ją samemu. Ogólnie lekka obyczajówka z wątkiem kryminalnym, nic porywającego ale i nie taka ostatnia.

Wciągająca. Szybko się czytało, może to zasługa tego wątku kryminalnego. Ale było również dosyć naiwnie. Ona, on i momentami sutuacje przerysowane. Ciekawie, ale bez szału.

Przyzwoita obyczajowa, raczej kwalifikacja do literatury kobiecej. Dobra lektorka.

Pierwsza część serii o braciach Callahan a ostatnia jaką miałam okazję przeczytać a raczej posłuchać.
Beau, najstarszy z braci, po śmierci rodziców i odejściu z biura szeryfa, przejmuje rodzinną plantację choinek. Okres przedświąteczny jest dla niego najcięższy a rąk do pracy brakuje. Gdy w jego życie wkracza młoda kobieta z wystraszonym chłopcem, mężczyzna wie, że od czegoś lub kogoś uciekają. Od początku Eden go przyciąga ale On wie, że nie może ulec temu przyciąganiu – w końcu musi zająć się rodziną i Paige, swoją dziewczyną. Czy przeszłość dopadnie Eden? Kto podąża jej śladem? Jakie Beau podejmie decyzje?

Gdy sięgałam po tę część, znałam już jej zakończenie i wiedziałam jak potoczyły się dalsze losy braci Callahan, a jednak nie popsuło mi to przyjemności słuchania tej historii. Hunter pisze lekkie i przyjemne książki, które właśnie świetnie nadają się na audiobooki. Owszem, opowiadają one nieraz ciężkie historie ale są poprowadzone tak, że wręcz uspakajają czytelnika nie wywołując jakiś większych emocji.
Super seria o superaśnych braciach – zdecydowanie warta zapoznania.

Książka wciągająca, klimatyczna i bardzo ujmująca.
Po pierwsze, akcja jest ciekawa i czyta się ją na jednym wdechu.
Po drugie, wpisanie książki w czas świąteczny i to w dodatku w małą nadmorską miejscowość dodaje jej sielskiego i zachwycającego klimatu.
Po trzecie bohaterowie, którzy mają swoje tajemnice. Wiele się dzieje, zmienia.
Czekam na kolejną część i z czystym sercem polecam.

Książka wciągająca, klimatyczna i bardzo ujmująca.
Po pierwsze, akcja jest ciekawa i czyta się ją na jednym wdechu.
Po trzecie bohaterowie, którzy mają swoje tajemnice. Wiele się dzieje, zmienia.
Czekam na kolejną część i z czystym...

Świetna powieść, w klimacie powieści Sparksa, którego uwielbiam. Romans, dramat oraz thiller, sensacha w jednym - kocham takie połączenia.

Przesympatyczna zimowa opowieść. Mimo, ze wiadomo jak się to wszystko skończy i tak jest to fajna kobieca książka, idealna na ponury jesienny wieczór.

Eden ucieka przed okrutna przeszłością wraz z synkiem. Gdy popsuł się jej samochód i z naprawą zejdzie pare dni, kobieta zostaje okradziona. Znajduje prace przy opiece starszej kobiety. Nie spodziewa się jednak że miedzy nią a siostrzeńcem staruszki rozkwitnie uczucie. Bardzo dobra książka, polecam

• Romans
  • Świąteczne

Dodaj cytat z książki Jak płatki śniegu