The Player

Claire Contreras Wydawnictwo: Everafter Romance literatura obyczajowa, romans
Everafter Romance
2016-10-10
2016-10-10

The Player - wciągający romans zawodnika piłki nożnej a zwykłą dziewczyna z sąsiedztwa... książkę czyta się przyjemnie, zdecydowanie jest chemia między bohaterami - autentycznie przedstawiona, nie naciągana...jest lekko, przyjemnie, choć są również nie małe turbulencje...świetne dialogi...fabuła przewidywalna, schematyczna ale wywołująca pozytywne emocje i o to chodzi...kibicuje się za równo Camilii jaki i Warrenowi...

Świetny pomysł z bilbordami 🙂...w życiu chodzi o to aby łapać chwile....i mieć wyjątkowa osobę z która można to robić...

Początek zachwyca, pomiędzy Cami a Warren'em jest fantastyczne napięcie. Świetne dialogi przypominające młodzieńczą, niczym nieskalaną pierwszą miłosć. Z czasem gdy sprawy się komplikują i pewne fakty wychodzą na jaw, robi się zbyt dramatyczne. Według mnie postawa Camili jest nieadekwatna to tego co się stało.
Po przeczytaniu zrobiło mi się smutno. Chciałabym, żeby bohaterowie zostali ze mną na dłużej.

Po przeczytaniu zrobiło mi się smutno. Chciałabym, żeby...

Warren jest 31-letnim sławnym piłkarzem dla którego nie ma nic ważniejszego niż piłka. Na trzytygodniowe wakacje postanawia wyjechać do Nowego Jorku, by odwiedzić chorego ojca oraz pozałatwiać sprawy biznesowe. Nie spodziewał się że na jednym z nich zobaczy piękną brunetkę, która nie uległa jego urokowi. Camila za wszelką cenę postanawia omijać Przystojnego Warrena zupełnie nie wiedząc kim jest, jednak mężczyzna nie odpuszcza tak łatwo. gdy wszystko powoli zaczyna się układać na jaw wychodzi tajemnica po której Camila nie będzie mogła ponownie mu zaufać. Bardzo dobra książka i szybko wciąga:) polecam

Seksowny, gorący playboy piłkarz spotyka dziewczynę, która nie ma pojęcia, kim jest i postanawia ją poznać.Ta historia jest słodka, bezczelna.
Warren Silvia jest złym chłopcem, kochającym zabawę, seksownym piłkarzem, który gra w Wielkiej Brytanii. Kiedy wraca z Manchesteru do Nowego Jorku na wakacje i do rodzinnego interesu, jego życie zmienia się . Camila Avila pochodzi z rodziny, która popadła niełaskę. Teraz pracuje dla non-profit i nie może sobie pozwolić na wiele, ale ciężko pracuje i wie, czego chce w życiu.
Camila nie szuka mężczyznyi zdecydowanie nie rozumie , jak taki Warren Silvia mógłby kiedykolwiek chcieć takiej dziewczyny. Kiedy ci dwoje zderzają się, iskry fruwają. To słodki pościg. Warren chce Camilę i wie, że są przeszkody ale dzięki uporczywemu urokowi ... Zaczynają jako przyjaciele i ostatecznie stają się kochankami. Pod koniec jest jakiś niepokój, ale ostatecznie zostaje rozwiązany. Historia jest słodka i urocza, była raczej przewidywalna, ale podobała mi się ta podróż.

Książka bardzo mi się spodobała!:) muszę tylko przyznać, że na koniec byłam zła na Camilie, że za długo się opierała, bo w końcu to nie jego wina kto jest jego ojcem,że nie potrafiła postawić się w jego sytuacji, bo faktycznie nie miał wyjścia skoro od początku go cały czas odtrącała. Trochę za mało dramatu jak dla mnie;/ mimo wszystko książka bardzoo dobrze napisana i wciąga;) Polecam!

Na półkach: , , , , , ,

Warren Silva jest europejską gwiazdą piłki nożnej. Jednak z pochodzenia jest nowojorczykiem. Unika powrotu do swojego rodzinnego miasta jak ognia, ale teraz przyjechał na kilka tygodni, aby spojrzeć na swoje inwestycje.

Camila Avila to młoda kobieta, której życie niejednokrotnie zmieniło kierunek. Zaznała bogactwa, ale teraz żyje skromnie. Mieszkańcy bloku, w którym mieszka dostali informację, że do końca tygodnia mają się wyprowadzić, ponieważ właściciel budynku - Belmonte - będzie remontował okolicę.

Nazwisko Belmonte wyrządziło rodzinie Camili więcej złego... dlatego mimo, że w życiu codziennym jest spokojna i skryta to idzie na spotkanie do siedzimy Belmonte, aby walczyć o prawa mieszkańców.

To tam po raz pierwszy spotyka Warrena. I nawet jeśli przez innych Warren postrzegany jest jako gwiazda, Camila nie ma pojęcia kim jest i z czym wiąże się jego fenomen.

Mimo prób utrzymania dystansu, Warren pragnie zbliżyć się do dziewczyny. Czy ona mu na to pozwoli? A jeśli tak to czy nie pożałuje? Jakie tajemnice może skrywać Warren? A czy to przypadkiem ona nie złamie serca mężczyźnie, który może mieć każdą kobietę?

Poniżej możliwe SPOILERY!

Książek o sportowcach nie brakuje, ale tak naprawdę o piłkarzach nożnych nie ma ich znów aż tak bardzo dużo.

Warren Silva w sumie zrobił na mnie dobre wrażenie. Mimo tego, że jest przyzwyczajony do tego, że wszyscy skaczą wokół niego, a zwłaszcza tyczy się to kobiet, to od samego początku wkładał wysiłek, aby zaskarbić sobie sympatię i uwagę Camili. Tak naprawdę to przy niej widział inną stronę życia i dzięki niej też uwidaczniały się jego cechy charakteru, który nie ukazuje w swojej codzienności sławy. Ukrywał przed Camilą fakt swojego nazwiska rodowego, ale tak naprawdę mogę zrozumieć czemu z początku zataił tę informację. Camila z pewnością odtrąciłaby go bez poznania jego osoby.

Camila została trochę doświadczona przez życie. Najbardziej odbiła się na niej sytuacja rodzinna. Jednak wyrosła na mądrą kobietę, która robi w życiu to czego pragnie oraz dąży do postawionych sobie celów. Podobało mi się, że trochę przechrzciła Warrena, pokazała mu swoją codzienność, nie robiło na niej wrażenia jego bogactwo i lanserskie gadżety.

Książka ogólnie fajna, miło się ją czytało, chociaż trochę opisów można było odrzucić i byłoby jeszcze przyjemniej :). Nic to może wielce oryginalnego, ale dobrze napisane i mogę powiedzieć z czystym sumieniem, że cieszyłam się lekturą tej oto pozycji.

Warren, chodząca doskonałość, doskonały kochanek, przyjaciel, sportowiec. Świat ma u swych stóp. Na jego doskonałej drodze pojawia się Camila. Skromna dziewczyna, której życie nie jest usłane różami a każdy dzień jest wyzwaniem.
Camila nie ulega czarowi Warren'a, im bardziej on się stara zaimponować dziewczynie tym bardziej ona go unika. On jej chce, ona ucieka. Jednak kiedy Camila daje się złapać na jaw wychodzi skrywana przez Warren'a tajemnica, dziewczyna znowu mu się wymyka.....
Fabuła mało wyszukana, brak jej oryginalności, jednak całokształt wypada dość ciekawie.

Książka bardzo przyjemna, jednak dość schematyczna. On, Warren, znany piłkarz prawdziwej piłki nożnej, nie tej amerykańskiej, grający w znanym angielskim klubie, przylatuje do Nowego Jorku i wpada na Camilę, dziewczynę żyjącą bardzo skromnie. Kiedy Warren próbuje ją poderwać, Camila na początku nie zdaje sobie sprawy, że jest znanym piłkarzem, a dodatkowo nie jest zbyt łatwem materiałem do uwiedzenia. Ale z czasem coś tam między nimi się rodzi i kiedy już naprawdę zaczyna się robić poważnie, wychodzi na jaw jego tajemnica, czego Cam nie jest w stanie mu wybaczyć.

Romanse o piłkarzach, futbolistach itd. są chyba teraz Top1. W większości fabuła się powtarza. Jednak tu jest inaczej. Książka zaciekawiła mnie od początku. Jest w niej dużo tajemnic, które na szczęście nie są od razu ujawniane.
Warren jest naprawdę urzekającym mężczyzną. Mimo iż jest wielką gwiazdą i ma kilka wad np. apodyktyczność to jest też miły, uczynny i słodki :) Z kolei Camila jest inteligentna i troskliwa. Potrafi też walczyć i nie ugina się z byle powodu. Razem tworzą świetną parę. Jednak niestety aby być razem muszą pokonać wiele przeszkód. Jednak ten trud jest tego wart. Końcowa Akcja z Bilbordami po prostu niesamowita. Wielki plus dla Warrena za pomysł :)

czytałam lepsze książki

czytałam lepsze książki