Bielsk 1915. Zapomniana bitwa

Fundacja Sąsiedzi
I wojna światowa Podlasie Bielsk
historia
I wojna światowa Podlasie Bielsk

Z grubsza udana praca opisująca przebieg operacji prowadzącej do tytułowej bitwy. Bardzo fajnie, ze wydano tą książeczkę (79 stron razem z dodatkami), bo niestety ale na naszym rynku wydawniczym nieco brakuje pozycji dotyczących pierwszej światowej - choć i to, na całe szczęście, ostatnimi laty się zmienia. Praca ta jest też przygotowana przez amatorów-pasjonatów, co...

• I Wojna Światowa

Dodaj cytat z książki Bielsk 1915. Zapomniana bitwa