Żerca

Nominacja w plebiscycie 2017
Katarzyna Berenika Miszczuk Cykl: Kwiat paproci (tom 3) fantastyka, fantasy, science fiction 496 str.
W.A.B.
fantastyka, fantasy, science fiction
czary dynastia Piastów historia alternatywna humor książę fantasy literatura polska magia romans Słowianie uczucie wierzenia władza

W.A.B.
fantastyka, fantasy, science fiction

Porównaj ceny i

Jak zawsze czyta się genialnie i muszę przyznać z ręka na sercu, że brak przynudzających wątków.

Kolejne części są coraz lepsze choć za wiele tu scen intymnych. Mam nadzieje iż kolejne utrzymają poziom i nie zamienią się w romansidło.

Mieszko zniknął, Baba Jaga wyjeżdża na wak... pielgrzymkę, słowiańscy bogowie zacieśniają swoje intrygi a w okolicy pojawia się nowy żerca. Gosława Brzózka nie ma lekko.

Na szczęście tak denerwująca bohaterka z pierwszych części dojrzewa. Gosia potrafi radzić sobie z obowiązkami i nie jojczy już na każdym kroku o boreliozie. Oprócz tego załazi za skórę bogom i boginką.

Ta...

nudniejsza niż dwie poprzednie

Bardzo dobra część, zdecydowanie przebiła poprzednie. Polecam i czekam z niecierpliwością na następny tom!

Gosia już tak ma, że albo wpada w czyjeś ramiona, albo w jakieś kłopoty. I to niejednokrotnie na własne życzenie. Nie potrafiłam z siebie wykrzesać strachu o jej los, mimo że w „Żercy” jest sporo teoretycznie niebezpiecznych momentów. Napięcia nie uświadczyłam, Mieszko nadal wydaje mi się trochę nijaki, a kolejne wydarzenia właściwie nie zaskakują, ale więcej miałam...

Trzecia część "Szeptuchy" równa się zero nudy!

Życie Gosi nie zwalnia tempa. Sporo się dzieje. Po tragicznych wydarzeniach, które miały miejsce w Noc Kupały do Bielin trafia nowy żerca Witek. Postać bardzo barwna, nie sposób nie poczuć do niego sympatii. Jednak czy aby na pewno to wrażenie nie jest mylne?
Przez kilka pierwszych rozdziałów niestety musimy pożegnać się z...

Tragiczne przeżycia z Nocy Kupały opłakuje razem z Gosią....
Tragedia i to nie koniec tych okropności, Mieszko z nika, przepadł, nie ma po nim śladu. W Bielinach pojawia się nowy Żerca, w tak małej miejscowości każdy nowy może namieszać, co z tego wyniknie?
Kobieca przyjaźń wisi na włosku, rusałka Sława mocno nadszarpnęła zaufanie Gosławy.
Wniosek jest jeden: ach ci...

Pierwsza część książki strasznie się ciągła, potem już jakoś leciało. Finalnie poprzednie części zaciekawiły mnie bardziej.

Kolejna część przygód Goslawy Brzózki, i kolejny wciągający tom.
Gosia przeżyła Noc Kupały, niestety nie miał tego szczęścia Mszczuj. Na jego miejsce zostaje przysłany nowy Żerca Witek.
Mieszko wyjeżdża i przez dłuższy czas nie daje znaku życia. A jak się pojawia to postanawia zmienić swoje dotychczasowe życie, czym zaskakuje Gosię.
W między czasie pojawia się myśliwy,...

Dyskusje

5 208