Dzieje prześladowania Kościoła w Afryce przez Wandalów

Wiktor z Wity Wydawnictwo: Uniwersytet im. Adama Mickiewicza Wydział Teologiczny religia
Historia persecutionis Africanae provinciae tempore Geiserici et Hunerici regum Wandalorum
Jan Czuj
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza Wydział Teologiczny
Starożytność Późny antyk Chrześcijaństwo Prześladowania Wandalowie Afryka Północna Literatura antyczna Literatura rzymska Literatura wczesnochrześcijańska Ojcowie Kościoła
religia
Jan Czuj
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę