Przywrócony do życia

2016-10-20
2016-10-20
Aleksandra Brożek
wiara świadectwo

Piękna historia nawrócenia i wspaniałe świadectwo relacji z Bogiem. Wartościowa, warta przeczytania książka. Do wielokrotnych powrotów.

Wartościowa książka warta przeczytania dla każdego.

Po przeczytaniu "Oczami Jezusa" trochę się zawiodłam. Liczyłam na biografię. O osobie autora niewiele się dowiadujemy. Raczej jest to świadectwo nawrócenia. Pewnie inna książka będzie biograficzna. Najciekawsza jest część zawierająca pytania i odpowiedzi.

Wspaniałe świadectwo niezwykłego charyzmatyka. Polecam!

• Biografie i wspomnienia
  • Rozwój Duchowy/Religie/Filozofia
  • Pożyczone od dobrych dusz
  • Religia
  • Religijne
  • 2020

Dodaj cytat z książki Przywrócony do życia