Wielka kolekcja bajek o przygodach Boba Budowniczego

Okładka książki Wielka kolekcja bajek o przygodach Boba Budowniczego Marta Jamrógiewicz
Okładka książki Wielka kolekcja bajek o przygodach Boba Budowniczego
Marta Jamrógiewicz Wydawnictwo: Egmont Polska opowieści dla młodszych dzieci
opowieści dla młodszych dzieci
Egmont Polska
2016-01-01
2016-01-01

Jest to piękny zbiór w którym najmłodsi poznają 5 opowieści poświęconym perypetiom Boba, jego ekipy i przyjaciół: Betonowy koktajl, Podaj paczkę, Taneczny błysk, Niesforne pingwiny, Dziki Zachód. Bob z maszynami nie boi się żadnej pracy, przed nimi więc nowe wyzwania i problemy. Pracując razem podołają jednak nawet najtrudniejszym zadaniom. Zbudują np, bajecznie kolorowy parking przy koktajlbarze czy pomocne w pracy roboty w magazynie z prezentami...

Same opowieści są napisane językiem idealnym dla kilkuletniego dziecka, moja pięciolatka nie miała żadnego problemu z ich zrozumieniem. Treść jest naprawdę przystępna a tekst łagodny, ciekawy i zabawny. Nie ma go zbyt wiele więc dziecko bez problemu skupia się na czytanej przez rodzica bajce i spokojnie wysłuchuje jej do końca. Każdą rozkładówkę zdobią piękne, barwne ilustracje, które maluchy skojarzą z tych oglądanych na ekranach TV.

Publikacja jest naprawdę fajna. Oferuje maluchom ciekawe opowiastki z ulubionymi, kultowymi wręcz bohaterami, których zna i lubi chyba każde dziecko. Swoją drogą mam już w domu jedną książkę z tej serii poświęconą Myszce Minnie i również jestem z niej bardzo zadowolona. Na pochwałę zasługuje również samo wydanie i nawet gdy będziemy sięgać po lekturę regularnie twarda oprawa wypełniona gąbką oraz szyte strony utrzymają ją w idealnym stanie. My przeczytaliśmy już całość kilka razy. Polecam książkę wszystkim maluchom.

• Biblioteka
  • Przeczytane w 2019r